Ana SayfaAlanya Otelleri AramaÜye Firma AramaNace Faaliyet Kodu AramaAidat Borcu Sorgulama ve Ödeme TürkçeEnglish
Ünvanı
Adı / Soyadı

Heryerinde (%ALTSO%) Başlayan (ALTSO%) Biten (%ALTSO)
Üye Sicil Nosu
   Ticaret Sicil Nosu  
 
 

DİKKAT

Sistem Güncellemsi Yapıldığından Geçici Bir Süre Arama Yapılamıyor.

 
DİKKAT! Bu sayfada yapmış olduğunuz aramalar sonucunda elde edilen veriler, bilgilendirme amaçlıdır. Resmi bilgi ve belge niteliğinde değildir.

DİKKAT! Sağlıklı arama sonuçları elde edebilmeniz için bilgi girişi yapılabilen girdi alanlarının herhangi birinde, birkaçında  ya da tamamında boşluksuz büyük harflerle en az üç karakter girmelisiniz. Üç karakterden az girişlerde sistem girişi gözardı edecektir. Seçmediğiniz çoktan seçmeli, açılır menüler girdisi olduğu zaman o girdiye ait tüm kayıtları esas alacaktır. Sadece çoktan seçmeli, açılır menü seçeneklerinden birini, birkaçını ya da tamamını seçerek sonuç elde edebilirsiniz.

Nace Faaliyet Kodu ve Konusunu aramak için TIKLAYINIZ.

(*)Listelere ve İstatistiklere 5174 Sayılı Kanunun 10'uncu maddesi uyarınca Kaydı askıya alınan üyeler dahil edilmemiştir. Askıda/Tasfiye halinde üyeleri görmek için Durum Tercihi Yapınız.

5174 Sayılı Kanun. MADDE 10........... İçinde bulunulan yıldan önceki iki yıldan itibaren adresleri ve durumları tespit edilemeyenler ile bu süre zarfında aidat ödemeyen üyelerin isimleri, oda yönetim kurulu kararıyla, meslek grupları ve seçmen listelerinden silinir; aidat tahakkukları durdurulur. Bu fıkra hükmünün gereğinin her yılın ocak ayı içinde yerine getirilmesinden oda yönetim kurulu sorumludur.

Yukarıdaki fıkrada anılan oda yönetim kurulu kararını takip eden yılbaşından itibaren iki yıl içinde, ilgilinin üyesi bulunduğu odaya müracaatla adres ve durumunu bildirmemesi halinde, oda yönetim kurulunun teklifi ve meclis kararıyla ticaret sicil kaydının re’sen silinmesi için ticaret sicil memurluğuna ihbarda bulunulur. İhbarı takip eden ayın ilk günü itibarıyla oda kaydı silinmiş sayılır. Bu süre içerisinde durumunu bildiren üyelerin aidat tahakkukları başlatılır. Ancak bu durumda olanlar tüm aidat borçlarını ödemedikçe seçmen listelerine tekrar kaydedilemezler.
© 2007 - 2024 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası
Leartes.NET