Ana SayfaAlanya Otelleri AramaÜye Firma AramaNace Faaliyet Kodu AramaAidat Borcu Sorgulama ve Ödeme TürkçeEnglish
 

DİKKAT

TOBB ile T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı birlikte yeni merkezi bilgi sistemleri ile entegre olunması kapsamında “TOBB Dijital Dönüşüm Projesi” adlı altında üyelerimize sunulan hizmetlerde kullanılan web tabanlı programda yeni bir yazılım uygulaması geliştirilmiş olup odamız da 11/Aralık/2017 tarihinde bu yeni web tabanlı programa geçerek üyelerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Bu sebepten dolayı üyelerimiz aidatlarını geçici bir süreliğine yalnızca odamız veznelerinden nakit ya da kredi kartı kullanarak yapabilmektedir.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, yeni açılacak penceredeki "TOBB Dijital Dönüşüm Projesi - Hızlı Ödeme" sayfasından üyelerimiz aidat borçlarını sorgulayıp, ödeyebilirler.

Ayrıca üyelerimiz aidatlarını herzaman için odamız veznelerinden nakit ya da kredi kartı kullanarak yapabilmektedir.

 
DİKKAT! Aidat borcunuzu öğrenmek için Üye Sicil Nosu girdi alanına başındaki sıfırlar da dahil olmak üzere üye sicil numaranızı girmelisiniz. Sorgu sonucunda ünvanınızı kontrol ederek kaydın size ait olup olmadığından emin olabilirsiniz. Eğer borcunuzun yanlış hesaplandığını düşünüyorsanız odamız ile irtibata geçiniz.
 
Üye sicil numaranızı bilmiyorsanız öğrenmek için tıklayınız.
 
Aidat Borcu Sorgulama ve Hızlı Ödeme
© 2007 - 2024 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası
Leartes.NET