Dosyalar

5. TRAVELEXPO ANKARA FUARI

760

ATİS Fuarcılık tarafından organize edilen TRAVELEXPO ANKARA Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın  beşinci kez, 03-06 Mart 2022  tarihlerinde ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleneceği bildirilmektedir.

Ülkemizin turistik potansiyelinin değerlendirileceği, tanıtılacağı  fuarda özellikle Kültür Turizmi, Termal ve Sağlık Turizmi,  Kamp ve Karavan Turizmi konularında zirveler yapılacağı; Türkiye Sağlık Turizmi Konseyi ile işbirliği yaparak T.C. Ticaret Bakanlığı desteği ile 200 yabancı profesyonel in B2B görüşmeler için ağırlanacağı, Türkiye Kamp Karavan Derneği’nin katkıları ile Kamp ve Karavan konusunda faaliyet gösteren karavan ve ekipman üreticileri, ithalatçıların standlı katılım sağlayacakları fuarda turizmin bu dalı için ziyaretçilerin bilgileneceği konferans ve paneller de düzenleneceği belirtilmektedir.

ATİS Fuarcılık tarafından 2016 yılından itibaren 4 kez düzenlenen TRAVELEXPO ANKARA Fuarı’nın, 2019 yılında 18 ülke, 14 şehir 200’ün üzerinde katılımcı ile 30.000’den fazla ziyaretçiyi ağırladığı ifade edilmektedir.

Fuar ile ilgili tanıtım broşürleri ekte bilgilerinize sunulmuş olup detaylı bilgiye broşürde yer alan  irtibat bilgilerinden ulaşılabilmektedir.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

EK: TRAVELEXPO Brosür

 EKLER

  • Ek1: Fuar Broşürü (455,66 KB)