Foto Galeri

ALTSO, FRANSIZ YAZARLARI AĞIRLADI

3015

ALTSO, FRANSIZ YAZARLARI AĞIRLADI

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı ile birlikte organize edilen Fransa’ya yönelik fam trip (tanıtım turu) kapsamında Fransa’da yatçılık ve turizm konularında etkin dergi ve web sitelerinin yazarlarını Alanya’da ağırladı.

Neptune Luxury Yacht Magazine’den Antoine Berteloot’a, Voyager De Luxe’den  Stephanie Cuorty’e, Tout Pour Les Femmes’den Jacques Douay’a, Envie D’ailleurs Magazine’den Jerome Dunant’a, Oopartir Magazine’den Vincent de Monicault’a, Voile France’dan Pierre Dechabot’a,  ipekböcekçiliği üzerine bilgiler aktaran ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kamburoğlu, Alanya’nın tanıtımı için her türlü projeye destek olduklarına dikkat çekti.
Fransız yazarların, ülkelerine döndükleri zaman yazılarında firmalara lüks yat üretimi ve turizm için Antalya’yı ve Alanya’yı önereceklerini vurgulayan Kamburoğlu, yazarlara ipekten yapılmış portakal çiçeği tablosu hediye etti.
Fransız konuklar, ise “Uygun fiyatla kaliteli ve profesyonel lüks yat üretiminden etkilendik. Antalya bölgesinin turizm çeşitliliği de çok güzel ve dikkat çekici. Bu kültürel ve arkeolojik zenginlik çok az ülkede bulunuyor. Bu zenginliği yazılarımıza taşıyacağız” ifadelerini kullandı.
Foto Galeri

ALTSO, FRANSIZ YAZARLARI AĞIRLADI