Foto Galeri

BAŞKAN BÖCEK’TEN ALTSO’YA ZİYARET

1000

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Alanya’ya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Başkan Şahin’le bir araya geldi. Ziyarette, Başkan Şahin’le görüşen Böcek’e CHP İlçe Başkanı Çoşkun Karadağ, İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Ziyarette ayrıca, ALTSO Meclis Başkanı Metin Atalay ve ALTSO Yönetim Kurulu Üyeleri de yer aldı.

ALTSO’yu ziyaret etmekten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Böcek, “Sivil toplum kuruluşlarıyla her zaman görüş alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

Başkan Böcek’e ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Şahin ise,  “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımızla fikir alışverişinde bulunduk. Kendisine ziyaretinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretin sonunda, Şahin, Böcek’e ipek kozasından yapılmış bir tablo hediye ederken, Böcek’de Şahin’e fincan takımı hediye etti.
Foto Galeri

BAŞKAN BÖCEK’TEN ALTSO’YA ZİYARET