Foto Galeri

BAŞKAN ŞAHİN’DEN ANIK OTEL’E BAŞARI PLAKETİ

3628

BAŞKAN ŞAHİN’DEN ANIK OTEL’E BAŞARI PLAKETİ

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Dünya’nın en önemli Turizm Şirketlerinden Alman TUI’nin dünya çapında çalıştığı 5 bin 600 otelin arasında düzenlediği memnuniyet anketinde ‘En İyi Otel’ ödülüne layık görülen Anık Otel’i ziyaret etti.

Başkan Şahin, bu ödülün maddiyatla ölçülebilecek bir karşılığının olmadığını ve tanıtıma büyük katkı yaptığını vurgulayarak, “Alanya’mız adına gururlandık” dedi. Başkan Şahin, ayrıca otel sahiplerine bir de başarı plaketi takdim etti.

Alanya’nın Oba Göl Mahallesi’nde bulunan 35 odalı butik otel Anık, Alman turizm şirketi TUI’nin dünya çapında çalıştığı tüm TUI otelleri arasında her yıl düzenlediği TUI Holly Awards ödüllerinde, 2015 yılında hizmet kalitesiyle “En İyi Otel” ödülüne layık görüldü.
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Anık Ailesi tarafından işletilen oteli ALTSO 24. Meslek Komite Başkanı Mehmet Tüzün’le birlikte ziyaret etti.
ŞAHİN: “GURURLANDIK”

Aralarında 5 ve 7 yıldızlı otellerinde bulunduğu 5 bin 600 otelin arasında bu ödüle layık görülen Anık Otel’in Alanya’nın gururu olduğunu aktaran Başkan Şahin, “TUI’nin dünya çapında çalıştığı tüm TUI otelleri arasında ‘En İyi Otel’ ödülüne layık görülen Anık Otel’i tebrik ediyorum. Alanya’mız açısından çok önemli bir ödül. Bu başarı Alanya’mızdaki diğer otelci arkadaşlarımıza da örnek olabilir, çünkü dünya çapında geçerliliği olan bir prestij ödülü” dedi.

TÜZÜN: “ONUR VE MUTLULUK DUYUYORUZ”

ALTSO 24. Meslek Komite Başkanı Mehmet Tüzün ise yakalanan başarının Alanya turizmi için yapılan tanıtımlarda kullanılabileceğine dikkat çekerek, “Anık Otel’le onur ve mutluluk duyuyoruz. İnşallah bu başarıyı öbür apart otelcilerimiz de örnek alır. Bu başarıyı iyi analiz ederek, dünya çapında yaptığımız tanıtımlarda kullanabiliriz. Anık Otel’e başarılarının devamını diliyor, sahiplerini ve personellerini kutluyorum” dedi.
ANIK: “ÇOK MUTLUYUZ”

Anık Otel sahiplerinden Funda Anık, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve ALTSO 24. Meslek Komite Başkanı Mehmet Tüzün’ün nezaket ziyaretinden çok mutlu olduklarını söyledi. Alanya’nın adını bu ödülle duyurdukları için ayrıyeten onur duyduklarını aktaran Anık, “Hem ödülden dolayı hem de Başkanımız Mehmet beyin ziyaretinden dolayı çok mutluyuz” diye konuştu.
Foto Galeri