Foto Galeri

KERİM AKILLI’DAN BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

859

AKILLI: “BAŞKAN ŞAHİN ANINDA ÇÖZÜM ÜRETTİ”

Alanya Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Kerim Akıllı, taşıma sektöründe yaşanan krize el atarak çözüm üreten ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulundu. ALTSO Başkanı Şahin de, “Üyelerinden gelen her türlü sorunu geçmişte olduğu gibi bundan sonra da çözmek için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

AKILLI: “ALTSO ÜYESİYİZ”

Ziyarette söz alan Başkan Akıllı, “Hatların birleştirilmesi kararının ardından istenen katkı payı sektör için çok büyük bir sorundu. Biz de geçtiğimiz hafta üyesi olduğumuz ALTSO’ya gelerek  Başkanımız Mehmet Şahin’e durumu anlattık. Başkanımız da hemen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımızı arayarak sorunun çözümü için çözüm önerisinde bulundu. Bu öneri Menderes başkan tarafından da kabul gördü. Böylece hatların birleşmesi için 200 Bin TL yerine 100 Bin TL ödeyeceğiz. Bununla birlikte 3 taksit olan ödeme seçeneği de 6 oldu.  Allah Mehmet Şahin başkanımızdan razı olsun” dedi.

ŞAHİN: “ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ VERİYORUZ”

Alanya Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Kerim Akıllı ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Şahin, ALTSO üyelerinden gelen talepler ve Alanya’yı ilgilendiren sorunlarla ilgili her zaman çözüm odaklı çalıştıklarına dikkat çekti.

Alanya Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’nden konuyla ilgili geçtiğimiz hafta talep geldiğine dikkat çeken Başkan Şahin, “Derhal Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i aradım. Sağolsun hemen cevap verdi. Sorunumuzu anlattık ve çözüm odaklı sözümüzü de aldık.  Bu arada başta taleplerimize olumlu karşılık veren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel olmak üzere emeği geçen tüm kişi ve kurumlara teşekkür ederim” dedi.
Foto Galeri