TRAVELİFE SİSTEMİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

2122

Travelife sisteminin tanıtımı ve uygulama ile ilgili bilgilendirme toplantısı 01 Ekim 2015 Perşembe günü Saat 14:00’de ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Odamızın ortağı olduğu Türkiye’deki Seyahat Acenteleri ve Tur Operatörlerine yönelik hazırlanan Turizm Sektöründe Sürdürülebilirlik Eğitim ve Değerlendirmeleri sisteminin (Seyahat Acentaları için Travelife) Türkiye’ye adaptasyonunu hedefleyen SUSTOUR Projesi, 2 yıl sürecek olan uluslararası bir konsorsiyum tarafından Hayatboyu Öğrenme Programı kapsamında Avrupa Komisyonundan sağlanan hibeyle yürütülmekte olan bir projedir.

İlçemizin ve ülkemizin turizm sektörünün gelecek yıllarda hızla gelişmesine katkı sağlayacak olan bu sisteme odamız, yürütmekte olduğu proje ile üyelerimizin dâhil olması sağlanacaktır. 

Seyahat Acenteleri ve Tur Operatörleri için hazırlanan Travelife Sisteminin tanıtımı ve uygulama ile ilgili bir bilgilendirme toplantısı 01 Ekim 2015 Perşembe günü Saat 14:00’de odamız 4. Kat Konferans Salonunda organize edilecektir.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.