Photo Gallery

ALTSO AKADEMİ HIZ KESMİYOR

4232

ALTSO AKADEMİ HIZ KESMİYOR

ALTSO Akademi’nin 2015 Yılı 1. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri hız kesmeden devam ediyor.

 
18 Nisan 2015 Cumartesi günü ALTSO Konferans Salonu’nda ‘İçindeki Devi Uyandır’ konulu kişisel gelişim semineri gerçekleştirildi. Mustafa Şahin tarafından verilen seminere çok sayıda vatandaş katıldı.

Ben kimim? Siz kimsiniz? Kendimizi değiştirmek için ne yaptık? Yaşam amacımız nedir? Sorularının hayatımızdaki öneminden bahsederek seminere başlayan Şahin, yaşama yön veren 4ana etkenin olduğunu vurguladı.  Özgüven, iletişim, kurallar ve toplumsal bağın yaşana yön veren etkenler olduğunu açıklayan Şahin, insanların aynı şeylere baktığını ama farklı şeyler gördüklerini söyledi.

BEYİN SİSTEMLERİ NELERDİR?

Duygusal, görsel ve sürüngen beyinin beyin sistemlerini oluşturduğunu dile getiren Şahin, algı ile gerçek arasındaki farklardan da bahsetti. Şahin, seminerin son kısmında ise temsil sistemleri, meta modeller, meta programlar, inançlar ve değerler konuları olmak üzere katılımcılara çeşitli bilgiler aktardı.

ALTSO Akademi’nin 2015 Yılı 1. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri 25 Nisan 2015 Cumartesi günü saat 10:00’da ALTSO Konferans Salonu’nda Ebru Yaşar Seçen’in vereceği ‘Diksiyon Sanatı’ semineriyle devam edecek.


TAG


Photo Gallery