Photo Gallery

HAL PROJESİNİN 3D SUNUMU YAPILDI

3753

HAL PROJESİNİN 3D SUNUMU YAPILDI

ALTSO öncülüğünde yürütülen Yeni Toptancı Hali çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Türkler Mahallesi’ne yapımı planlanan Yeni Toptancı Hali Avam Projesi’nin 3D sunumu 31 Mart 2015 Salı günü Alanya Hal Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen toplantıda Mimar Cüneyt Darı tarafından yapıldı.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, halcilerin isteği doğrultusunda proje hazırlandığını belirterek, projeye her türlü desteği veren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür etti.
Alanya Hal Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen 3D tanıtım toplantısına ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Mimar Cüneyt Darı, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Toptancı Hal Müdürü Halit Parlayüksel, hal dernek başkanları ve hal komisyoncuları katıldı.
ŞAHİN: “MODERN BİR HAL OLACAK”

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, çağın gerektirdikleri doğrultusunda, son teknoloji gözetilerek ve halcilerin isteği göz önüne alınarak projenin hazırlandığını söyledi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in, her konuda olduğu gibi hal konusunda da her türlü desteği verdiğine dikkat çeken Başkan Şahin, projenin mimarlığını ise Cüneyt Darı ile Mustafa Yıldız’ın yaptığını vurguladı. Şahin, yeni hal projesinde teknik özelliklerin yanı sıra sosyal alanlara da yer verildiğine dikkat çekti.
ŞAHİN: “ALANYA’NIN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK”

Yeni Toptancı Hali Projesi’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in isteğiyle ALTSO öncülüğünde yapıldığını hatırlatan Başkan Şahin, Alanya’ya modern bir hal kazandırmak istediklerini ifade etti. Yeni hazırlanan projenin Alanya’nın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandığını aktaran Başkan Şahin, “Hedefimiz bölgemizin ihtiyaçlarına en güzel cevabı verecek modern projeyi Alanya’mıza kazandırmak” dedi.
ŞAHİN’DEN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Proje konusunda daha öncede Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde toplantıya katıldıklarını ifade eden Başkan Şahin, önümüzdeki günlerde de projeye son şeklini vermek için Türel’i tekrar ziyaret edeceklerini belirtti. Şahin, yeni hal projesi konusunda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.
Photo Gallery

HAL PROJESİNİN 3D SUNUMU YAPILDI