MUHASEBE YARDIMCI ELEMAN KURSU

24605

MUHASEBE YARDIMCI ELEMANI YETİŞTİRİLECEK Odamız ve Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası işbirliğinde  “Muhasebe Yardımcı Eleman Kursu” düzenleniyor.
 

Odamız Eğitim Şube Müdürlüğü’nde oluşturulan bilgisayar destekli modern donanımlı “Teknoloji Sınıfında” gerçekleştirilecek olan dersler 14 Nisan  2008 Pazartesi Günü başlayacak ve 1 ay sürecek. Eğitime en az lise mezunu olan herkes katılabilecek. Konuya ilişkin bugün bir basın toplantısı düzenleyen Odamız ve Antalya SMMM Alanya Temsilciliği Yöneticileri yaptıkları açıklamada uzman serbest Muhasabeci ve Mali Müşavirler  tarafından verilecek derslerin derslerin  “Bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Muhasebe, Sosyal Güvenlik ve Dosyalama Teknikleri” bölümlerinden oluşacağını açıkladılar. Toplantıya Odamız Yönetimi, Antalya SMMMO Alanya Temsilcisi Kemal Yılmaz ve üyeleri ile Antalya SMMMO Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Tok katıldı. Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Tok yaptığı açıklamada, kurs kayıtlarının sürdüğünü ve katılmak isteyen en az lise mezunlarının  Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Alanya Temsilciliğine giderek kayıt yaptırması gerektiği belirtildi. Program hakkında  ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin “ www.antalya.smmmo.org.tr “adresinden temin tüm bilgileri elde edilebileceği açıklandı. Tok eğitime katkıları nedeniyle Odamız yönetim kuruluna da teşekkür etti. TAÇ “EĞİTİM ŞUBE ALANYA’NIN HİZMET İÇİ EĞİTİM ÜSSÜ OLACAK” Oda Başkanımız  Kerim Taç da ALTSO tarafından oluşturulan Eğitim Merkezinin sadece Oda üyelerine hizmetle sınırlı kalmayacağını ve ilçemizdeki tüm kurum ve kuruluşların eğitim çalışmalarına da ev sahipliği yapacağını söyledi. Taç, açıklamasında 20 bilgisayarlı Teknoloji Sınıfı ile birlikte aynı anda 250 kişiye eğitim verebilecek şekilde hazırlanan Eğitim Merkezini Alanya’nın “Hizmet içi Eğitim Üssü” haline getirmek istediklerini ve bu anlamda proje geliştiren tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliğine hazır olduklarını söyledi. Muhasebe Elemanı Yardımcılığı  eğitiminin de önemine dikkat çeken ALTSO Başkanı; “Bu eğitim programının lise mezunlarına meslek edindirme anlamında çok önemli görüyoruz. İlgi duyan Oda üyeleri dahil herkesi eğitime katılmaya çağırıyoruz” dedi. MUHASEBE YARDIMCI ELEMAN KURSU KAYITLARI İÇİN:
Ekteki başvuru formunu doldurarak, aşağıdaki belgelerle birlikte Antalya SMMM Odası Alanya Temsilciliği’ne şahsen başvurup kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt İçin İstenilen Belgeler :

BAŞVURU FORMU
N.CÜZDANI FOTOKOPİSİ
1 FOTOGRAF
MEZUNİYET BELGESİ
DEKONT

Açıklamalar : Devamsızlık süresi 1/4 ‘ü geçen ve sınavda başarısız olanlara katılım belgesi verilmez.
Kursa kayıt yapıldıktan sonra bedel iade edilmez.
Bedele kitap ve kurs dokümanları dâhildir.
Kurs bedeli 240 YTL’dir. 2 Taksitte ödeme yapılabilir.
Kurs eğitmenleri uygulama içinden geldikleri için, ders programı gerektiğinde değiştirilebilir.

Başvuru Formu için Tıklayınız

Antalya SMMM Odası Alanya Temsilciliği
Şekerhane Mah Eczacılar Cad Aydıncı Apt K:2 No:6 (Sipahioğlu Eczanesi Yanı) 
A L A N Y A
Tel: 0.242. 519 24 59