Foto Galeri

ALTSO MECLİSİ TOPLANDI

3973

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Temmuz ayı olağan meclis toplantısı 25 Temmuz 2017 Salı günü gerçekleştirildi. Açılış, yoklama ve mazeretlerin görüşülmesinin ardından ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, yönetim kurulu faaliyetleri hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.

Sözlerine15 Temmuz hain darbe girişimiyle başlayan Başkan Şahin, “15 Temmuz günü tüm ülkemizde olduğu gibi Alanya’mızda da bir kez daha nöbetteki yerimizi alarak, birlik olduk. Hiçbir zaman hatırlamak istemeyeceğimiz Fetullahçı Törer Örgütü tarafından gerçekleştirilmek istenen silahlı darbe girişiminin birinci yıldönümünde o gece vatanları, milletleri için hakkın Rahmetine kavuşan 15 Temmuz şehitlerimizi saygıyla andık ve gazilerimize de bir kez daha şükranlarımızı iletme fırsatı yakaladık. Dünyanın en kutsal bayrağını yani Türk Bayrağını vatandaşlarımıza hediye ettik. Milli birlik ve beraberliğimize elimizden geldiği ölçüde katkı yaptık” dedi.

Başkan Şahin, 15 Temmuz hain darbe girişimiyle ilgili olarak TOBB ile eş zamanlı düzenlenen ortak basın toplantısına da Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda katıldıklarını sözlerine ekledi.

ALTSO İmalatçılar Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin 2016 yılı olağan genel kurulunun 21 Haziran 2017 Çarşamba günü ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan Şahin, “Sanayi sitesi konusunda çok önemli adımlar attık, sürecin takipçisi olduk. Olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Alanya’da Alışveriş Var projesi hakkında da bilgiler aktaran Başkan Şahin, “İlkini geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz ve ortağı olduğumuz Antalya Tanıtım AŞ ile birlikte yürüttüğümüz Alanya’da Alışveriş Var projesinin bu yıl da startını verdik. Projemiz hayırlı uğurlu olsun. Bu yıl da proje sonunda yapılacak çekilişte şanslı talihlilere  7 adet otomobil, 7 adet televizyon, 7 adet tablet, 77 adet bisiklet ve 777 adet basketbol topu hediye edilecek” dedi.

Cafe, restoran işletmeciliği yapan ALTSO 15. Meslek Grubu’nun temsilcileriyle Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ettiklerini belirten Başkan Şahin, “Son iki yıldır yaşanan krizlerden iş dünyasının çok olumsuz biçimde etkilendiğini, alınan vergilerin en alt limitten alınmasının iş dünyasını bir nebze de olsa rahatlatacağını belediye başkanımıza ilettik. Kendileri de mevzuatın uygun gördüğü şekilde taleplerimiz ile ilgili ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi” diye konuştu.

Başkan Şahin ayrıca, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan gelen yetkililerin ALTSO üyeleriyle yaptığı toplantı hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.

 


ETİKET


Foto Galeri

ALTSO MECLİSİ TOPLANDI
ALTSO MECLİSİ TOPLANDI