Documents

ALTSO’DAN LETONYA İŞ GEZİSİ

2575

Odamız tarafından, üyelerimizin dış pazarlara açılmasını sağlamak ve uluslararası işbirliği olanakları sunmak amacıyla 28-31 Ekim 2014 tarihleri arasında, Letonya İş Gezisi organize edilmiştir.

Odamız tarafından, üyelerimizin dış pazarlara açılmasını sağlamak ve uluslararası işbirliği olanakları sunmak amacıyla, ticaret potansiyelini incelemek ve yatırım olanaklarını değerlendirmek üzere, 28-31 Ekim 2014 tarihleri arasında, Letonya İş Gezisi organize edilmiştir.

Söz konusu iş gezisi kapsamında, Letonya’nın Ankara Büyükelçiliği ile birlikte oluşturacağımız programın içeriğinde, resmi ziyaretler ve teknik inceleme gezilerinin yanı sıra Letonya’dan üst düzey yetkililer ve iş çevresinden geniş bir katılımla bir iş forumu gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Düzenlenecek olan forumda, katılımcıların sektörlerine ve taleplerine göre firma eşleşmeleri düzenlenmesi öngörülmektedir.

Üyelerimize yeni fırsatlar sunmasını arzu ettiğimiz iş gezisi için KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Desteği’nden de yararlanmak üzere KOSGEB’e başvurulacaktır. Söz konusu destek kapsamında, KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı ve Destek Yol Haritasını tamamlayarak destek sözleşmesi imzalayan işletmelerin konaklama ve ulaşım giderlerinin %50’si KOSGEB tarafından karşılanacaktır.

Söz konusu programa katılmak isteyen üyelerimizin, vize işlemlerinin de yürütülebilmesi için ekte yer alan bilgi formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak, ekleri ve ödeme dekontu ile birlikte, en geç 15 Eylül 2014 Pazartesi mesai bitimine kadar Odamıza iletilmesini rica ederiz.
 
Saygılarımla,

Erhan AKMAN
Genel Sekreter

EK1: Taslak Program için tıklayınız…
EK2: Bilgi Formu için tıklayınız…

İrtibat:
Esme DURUSOY
Turizm, Dış İlişkiler ve Fuarlar Şubesi
Tel: 0242 5121697 / dahili 203,
Faks: 0242 5136907,
E-mail: turizm@altso.org.trDocuments

  • tıklayınız... (34.50 KB)
  • tıklayınız... (48.00 KB)