KAZAN ENERJİ FORUMU VE FUARI-TATARİSTAN

3426

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden gelen yazıda Tataristan Cumhuriyeti Yetkili Temsilciliğinden alınan e-postaya atfen, Tataristan Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 17-19 Mart 2020 tarihlerinde Tataristan’ın başkenti Kazan’da ’’Tataristan Uluslararası Enerji, Kaynak Verimliliği ve Ekoloji Forumu’’ ve eşzamanlı olarak ’’Enerji ve Enerji Kaynaklarının Tasarrufu’’ ile ’’21. Yüzyıl Çevre Teknolojileri ve Ekipmanları” konulu fuarların düzenleneceği belirtilmektedir.

Anılan Forum’da enerji verimliliği alanında gaz yakıt pazarındaki gelişmeler, alternatif enerji kaynakları ve üretimin dijitalleşmesi konuları ele alınacak olup, günümüzdeki “enerji tasarruf teknolojileri” ve “yenilikçi enerji tasarrufu” uygulamalarının sergileneceği ifade edilmektedir.

Söz konusu Forum ile ilgili davet mektubu TOBB web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde ’’Hizmetler’’ başlığı altındaki ’’Uluslararası İş İmkanları/Yurtdışı Etkinlikler bölümünden temin edilebilmekte olup, etkinliklere ilişkin güncel bilgilere (Rusça dilinde) http://tef.tatar web adresinden ulaşılabilmektedir.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.