Başkanın Mesajı


Saygıdeğer Alanya Halkı;

05 Kasım 2022 Günü başlayan ve 12 Kasım 2022 günü sonuçlanan odamız organ seçimlerinin ardından ben ve ekip arkadaşlarım Alanya’mızın çok değerli iş insanlarının teveccühü ile yeni dönemde Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nı yönetmek ve şehrimize hizmet etmek üzere görevlendirildik.

4 yıl sürecek bu hizmet yolculuğumuzda seçimleri tamamen geride bıraktık. Bundan sonrası için ne mavi, ne kırmızı  ne yeşil ne de turuncu rengin bir anlamı kalmadığına inanıyoruz. Artık tek renk ve tek hedef olan Alanya’mıza hizmet noktasında buluşmamızın zamanı geldi.

Geçmişte Odamıza hizmetleri olan Başkanlarımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Meclis Üyelerimiz ve Komite Üyelerimize emekleri nedeniyle teşekkür ediyorum.

Hak’ka yürüyen Başkanımız Müstakbel Dim ve nezdinde tüm vefat eden yöneticilerimizi de saygı ve rahmet ile yad ediyorum.

24 KOMİTEMİZİ KUCAKLAYACAK ORTAK AKILLA HİZMET EDECEĞİZ

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak artık 24 meslek grubumuzun her üyesiyle omuz omuza vererek, seçilmiş meclis üyelerimizle fikir birliğine vararak yeni projelere odaklanacağız.

Ortak akılla çalışacağımız sözümüzün her zaman arkasında duracağız.

ALANYA HEPİMİZİN

Görev süremiz boyunca; Alanya’mızda kısır döngüye izin vermeden “Alanya Hepimizin” anlayışını benimseyeceğiz.

Özetle bir kez daha altını çizmek isterim ki bu yola çıktığımız zaman ifade ettiğimiz gibi  ‘Tercih Sizin Alanya Hepimizin’ felsefesinden hareketle herkesin Alanya’nın tercihlerine saygı duymasını bekliyoruz.

Çünkü  ‘ALANYA HEPİMİZİN’

Yeni dönemin iş dünyamız ve Alanya’mız için başarılı bir dönem olmasını diliyor saygılarımı sunuyorum.

TEŞEKKÜRLER ALANYA
Eray ERDEM
Başkan