ROBOTEX TURKEY 2019 FESTİVALİ-ANTALYA

2862

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza iletilen yazıda “Robotex Turkey 2019” festivalinin, 2-3 Kasım 2019 tarihlerinde Antalya Ticaret ve Sanayi Odası destekleriyle Antalya’da gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan festivalin, dünyanın en büyük Robotik/Maker organizasyonlarından biri olduğu ve festival kapsamında robotik yarışmaların; teknoloji, fütürizm, eğitim, inovasyon konularında çeşitli workshop ve seminerlerin organize edileceği bildirilmektedir.

Stantlarda çeşitli kuruluşlar ve ortakların hizmet ve ürünlerini sergileme fırsatı bulacakları ve yarışma katılımcısı olarak 800 kişi, ziyaretçi olarak 5000 kişilik bir katılımın ön görüldüğü festivalde, robotik yarışması olarak toplam 16 yarışma ana başlığının belirlendiği; belirlenen kategori birincilerine Robotex Intenational/Estonia’da, ikinci ve üçüncülere Robotex Asia/Shangai’da yarışmaya katılım hakkının ve birinci takıma 16 adet Antalya tatili ödüllerinin verileceği belirtilmektedir.

Festivale katılmak isteyen şirketlerimizin Robotex Turkey web sayfası üzerinden yarışma kaydı, otel rezervasyonu ve ziyaretçi kaydının yapılabileceği; ücret ve diğer detaylı bilgilere https://www.robotexturkey.com adresinden; online biletlere https://www.biletantalya.com adresinden ulaşılabileceği iletilmektedir. Ayrıca ortaklık ve stant talepleri için 05387963824 numaralı telefondan ve bilgi@robotexturkey.com e-posta adresinden bilgi alınabileceği bildirilmektedir.

Söz konusu festivale ait detaylı bilgilere (www.tobb.org.tr) ’’Hizmetler’’ başlığı altındaki ’’Uluslararası İş İmkanları/Yurtiçi Etkinlikler bölümünden de ulaşılabilmektedir.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.