TÜRKİYE – İTALYA İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI

2046

“Türk Firmaları için İtalya’da Yatırım Olanakları; Türk-İtalyan İşbirliği Toplantısı” 05 Ekim 2015 tarihinde TOBB Merkez Binası Sosyal Tesisler 3. Kat Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nden Odamıza ulaşan 15.09.2015 tarih ve 0411/17320 sayılı yazıda, İtalya’daki somut yatırım fırsatlarını tanıtmak üzere danışmanlık firmalarının temsilcilerinden oluşan bir heyet ile 05 Ekim 2015 tarihinde TOBB Merkez Binası Sosyal Tesisler 3. Kat Toplantı Salonu’nda “Türk Firmaları için İtalya’da Yatırım Olanakları; Türk-İtalyan İşbirliği Toplantısı” gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Söz konusu toplantı kapsamında, gıda ve içecek, giyim ve moda, yapı malzemeleri, endüstriyel makineler ve otomotiv yan sanayi sektörlerinde İtalya’daki yatırım fırsatları, somut işbirliği olanakları ve satışa çıkarılan şirketler hakkında detaylı bilgi verilecektir.
Toplantının taslak programı, İtalya’daki yatırım fırsatlarına ilişkin firma listesi ve katılım formuna TOBB web sitesinde (www.tobb.org.tr) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanları/Yurtiçi Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilmektedir.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.