TÜRKİYE’NİN GÜÇLÜ KADINLARI HAYALLERİNİ ‘KIZ KARDEŞİM’LE GERÇEKLEŞTİRİYOR

1107

Odamız Kadın Girişimciler Kurulu, Habitat Derneği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Coca-Cola Türkiye ortaklığında yürütülen Kızkardeşim Projesini Alanya’lı Kadınlarla buluşturuyor.

Kadınların ekonomik ve sosyal konumlarının güçlenmesi, bölgesel ekonomik kalkınmada etkin rol almaları ve toplumsal, ekonomik konumlarının güçlendirilmesine destek olmak amacıyla yürütülen projenin, Ebeveyn ve Bilgi Güvenliği Eğitimi ve İnternet Reklamcılığı Eğitimi Odamızda gerçekleştirilecektir.

Ebeveyn ve Bilgi Güvenliği Eğitimi: İnternet kavramı, güvenlik nedir, internet güvenliği nedir, güvenliği tehdit eden unsurlar, güvenli internet hizmeti sosyal medya kullanımı, siber zorbalık, siber zorbalıkta ebeveynlik rolü hakkında bilgiler içeren eğitim programı tüm ebeveynlere açıktır.

İnternet Reklamcılığı Eğitimi: Evde üretim yaparak pazarlayan kadınlara geleneksel reklamlar, dijital reklam alanları, Google, Facebook ve Instagram Reklam paneli hakkında bilgilerin verileceği, iyi uygulama örneklerinin aktarılacağı eğitim programı 15 kişilik bir katılımcı ile gerçekleşecektir. Katılımcıların sosyal medya hesabı olması gereklidir.

Eğitimlere katılmak için kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Başvuru ve Bilgi için :      Projeler ve KYS Müdürlüğü

Tel: 0 242 512 1697 (dahili 204-218)

Ebeveyn ve Bilgi Güvenliği Eğitimi:  15 Nisan 2019 Saat 14:00 ALTSO 4. Kat Konferans Salonu

İnternet Reklamcılığı Eğitimi:  16 Nisan 2019 Saat 14:00 ALTSO 3. Kat Meclis Toplantı Salonu