YAPEX FUARI KAPILARINI AÇIYOR

3809

21. Uluslararası Yapex Yapı Fuarları” 31 Ekim-3 Kasım 2013

Akdeniz Reklamcılık Tanıtım A.Ş. tarafından organize edilen “21. Uluslararası Yapex Yapı Fuarları” 31 Ekim-3 Kasım 2013 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da düzenlenecektir. Fuarda yapı sektörü ve alt segmentlerindeki tüm konularda ürün ve teknolojiler 4 farklı ihtisas fuarı kategorisinde yer alacaktır.
• Yapex Yapı Fuarı – Yapı Malzemeleri ve İnşaat Teknolojileri Fuarı
• Yapex Tadilat – Restorasyon, Renovasyon ve Kültür Mirasını Koruma Fuarı
• Yapex Seramik & Banyo Fuarı
• Yapex Windoor – Kapı ve Pencere Fuarı Akdeniz bölgesinde başta turizm yatırımları olmak üzere büyük ölçekli inşaat yatırımlarını, mimar ve mühendisler ile inşaatçıları, yatırımı süren şantiye profesyonellerini, ayrıca bölgedeki mevcut turizm işletmelerinin yönetim kademelerini ziyaretçi olarak ağırlayan fuarda, yeni ürün, malzeme ve teknolojik uygulamaların yanı sıra ticari etkinlikler de yer almaktadır. Fuar KOSGEB tarafından destek kapsamına alınmış olup, ayrıca ziyaretçi olarak fuara katılmak isteyen üyelerimize, organizatör firma tarafından grup katılımcı ulaşım desteği sağlanacağı bildirilmiştir. Firmanın sunmuş olduğu ulaşım desteğinden yararlanabilmek için fuara iştirak etmek isteyen üye sayımızın  10 Eylül 2013 tarihine kadar firmaya bildirilmesi gerekmektedir.
 
31 Ekim – 3 Kasım 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuara katılmak isteyen üyelerimizin, 9 Eylül 2013 tarihi mesai bitimine kadar Odamız ile irtibata geçerek ön kayıtlarını yaptırmaları rica olunur.
İrtibat:
Esme Durusoy
Turizm Dış İlişkiler ve Fuarlar
Tel: 5121697 (dahili 14)
E-mail:
edurusoy@altso.org.tr