YENİ NESİL İHRACAT DESTEKLERİ VE DIŞ TİCARET EĞİTİM PROGRAMI

1620

YENİ NESİL İHRACAT DESTEKLERİ VE DIŞ TİCARET EĞİTİM PROGRAMI
07 HAZİRAN 2023 ONLİNE

Sayın Üyemiz;
Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri Ticaret Bakanlığı görev alanı dahilindeki konularda iş çevrelerinin bilgilendirilmesi amacıyla 2011 yılından beri düzenlenmektedir.

Ayrıca, 18 Ağustos ve 25 Ağustos 2022 tarihli Resmî Gazetelerde yayımlanan 5973 ve 5986 Sayılı İhracat ve E-İhracat Destekleri Hakkında Cumhurbaşkanı Kararları ile Ticaret Bakanlığı’nın Yeni Nesil İhracat Destekleri ve Prefinansman Modeli yürürlüğe girmiştir.

2023 yılında söz konusu organizasyonların devamı niteliğinde hem Ticaret Bakanlığı’nca uygun görülecek İllerde fiziki hem de Bakanlık ev sahipliğinde Türkiye geneli çevrimiçi “Yeni Nesil İhracat Destekleri ve Dış Ticaret Eğitim Programı” adlı eğitim organizasyonları gerçekleştirilmektedir.

Programa katılım ücretsiz olup, katılmak isteyenlerin 02 HAZİRAN 2023 tarihi saat 17.00’ye kadar aşağıda yer alan adresten çevrimiçi kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kontenjan 1000 kişi ile sınırlıdır ve kontenjan dolduğunda sistem otomatik olarak kapanmaktadır.

Kayıt yaptıran katılımcıların e-posta adreslerine 05 HAZİRAN 2023 tarihinde çevrimiçi katılım linki gönderilecektir. Kayıt esnasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz etmektedir. E-posta adreslerinde hata olması durumunda bağlantı adresi iletilememektedir.

Kayıt Adresi: http://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/