ALTSO İLE KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ ARASINDA AHİLİK PROTOKOLÜ

3287

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası(ALTSO) ile KTO Karatay Üniversitesi arasında Ahilik Protokolü imzalandı.

Protokol kapsamında, ALTSO üyelerinin birinci derece yakınları KTO Karatay Üniversitesi Lisans veya Önlisans programlarına kayıt yaptırmaları halinde öğrenim ücretinden %15 oranında ahilik bursu ile 8 eşit taksitte ödeme imkânından yararlanabilecek.

ALTSO üyelerinin Ahilik bursundan yararlanabilmeleri için, ALTSO’ya kayıtlı ve faal oda üyesi olduğunu gösteren güncel tarihli belgeleri her akademik yılbaşında yenilemesi ve birinci derece yakınların ilgili Nüfus Müdürlüğünden alacakları vukuatlı nüfus kaydı belgesinin aslını ibraz etmeleri gerektiği bildirildi.

Protokolü değerlendiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “KTO Karatay Üniversitesi ile Ahilik Protokolü imzaladık. Üyelerimizin yararına olacak her projenin takipçisi olduğumuz gibi, onların yaşamlarını kolaylaştıracak faaliyetlerimize de devam ediyoruz. KTO Karatay Üniversitesi’ni tercih eden üyelerimizin birinci derece yakınları protokol kapsamında indirimden yararlanacak. Biz gıdadan, giyime, giyimden seyahate ve eğitime kadar çeşitli indirim anlaşmaları imzalıyoruz. Bu anlaşmaları da odamız web sitesinden duyuruyoruz. Bundan sonra da üyelerimiz yararına anlaşmalarımız devam edecek.Hayırlı uğurlu olsun” dedi.