Foto Galeri

ALTSO İŞBAŞI EĞİTİMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

3676

ALTSO İŞBAŞI EĞİTİMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Alanya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde turizm sektöründe kalifiye eleman sıkıntısı gidermek, belgeli ve eğitilmiş personel ile hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla 26-30 Ocak 2015 tarihleri arasında ‘İşbaşı Eğitimi Kursları’ gerçekleştirildi.

ALTSO Akademi’nin eğitim faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, ‘İşbaşı Eğitimi Kursları’ adı altında Önbüro, Yiyecek ve İçecek Servisi ile Kat Hizmetleri eğitimi gerçekleştirildi.
26-30 Ocak  2015 tarihleri arasında düzenlenen ve toplam 77 kişinin katıldığı eğitimler Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan gelen uzman eğitimciler tarafından verildi.

ŞAHİN: “EĞİTİME BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

ALTSO Yönetim Kurulu olarak gerek mesleki gerekse kişisel gelişim eğitimlerine ağırlık verdiklerini vurgulayan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, ALTSO’nun eğitime verdiği önemle ülkemizin önde gelen odalarından olduğunu söyledi.  Şahin, “ALTSO olarak konunun öneminin bilinci içinde genç insanlara başarılı bir meslek yolu hazırlamak, sektörlere vasıflı eleman yetiştirmek için her konuda eğitim faaliyetlerine devam edeceğiz” diye konuştu.
ŞAHİN: “BAKANLIĞIMIZ ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYOR”

Turistlerle sürekli iletişim halinde olan turizm çalışanlarını mesleklerinde uzmanlaştırmak için bu tür eğitimlerin önemini vurgulayan Başkan Şahin, “Kültür ve Turizm Bakanlığımız bu alanda önemli çalışmalar yürütüyor. Biz de olarak düzenlediğimiz çok sayıda eğitim ve seminere bakanlığımızla birlikte yürüteceğimiz çalışmaları programımıza ekliyoruz” dedi.
ALTSO Akademi’nin eğitim faaliyetleri 11-16 Şubat 2015 tarihlerinde Yöneticileri Eğitici Olarak Yetiştirme Kursu, 17-18 Şubat 2015 Kişisel Gelişim Seminerleri ve 20-25 Şubat da İşbaşı Eğitimi Kursu’yla devam edecektir.
Foto Galeri

ALTSO İŞBAŞI EĞİTİMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ