Foto Galeri

ALTSO MECLİSİNDEN KAHRAMAN MEHMETÇİKE SAYGI DURUŞU

3322

ALTSO Meclisinin 2018 Yılı ilk olağan meclis toplantısında Afrin’de terör örgütlerine karşı başarılı operasyonlar düzenleyen kahraman Mehmetçiklerimiz için saygı duruşunda bulunuldu istiklal marşı okundu. Vatanı uğruna şehit düşen kahramanlarımıza minnet borçlu olduğumuzu söyleyen ALTSO başkanı Mehmet Şahin, hem Afrin’de hem de vatanı uğruna canlarını hiçe sayan tüm şehitlerimize minnet borçlu olduğumuzu söyledi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ALTSO) Ocak ayı olağan meclis toplantısı 30 Ocak 2018 Salı günü ALTSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Açılış, yoklama ve mazeretlerin bildirilmesinin ardından yönetim kurulu faaliyetleri ALTSO Başkanı Mehmet Şahin tarafından meclis üyelerine aktarıldı.

Meclis toplantısının başında Afrin’de terör örgütlerine karşı başarılı operasyonlar gerçekleştirirken şehit düşen kahraman mehmetçiklerimiz ve vatan uğruna canlarını feda eden tüm sehitlerimiz için saygı duruşunda bulunulup, istiklal marşı okundu. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Bilindiği gibi Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Afrin’de bölgeyi terör örgütlerinden temizlemek ve huzuru sağlamak amacıyla büyük bir operasyon yürütüyor. Suriye’de çatışmaların başladığı ilk günden bu yana, ülkemiz büyük sorumluluk üstleniyor. Rabbim tüm kahraman askerlerimizi görevlerinde muzaffer kılsın, ülkemizi ve tüm insanlığı terör belasından korusun, askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Tüm şehitlerimizi saygıyla anıyorum. Vatanımız size minnettar” dedi.

ŞAHİN: “800 ÖĞRENCİYE ULAŞTIK”

ALTSO Yönetim Kurulu Faaliyetleri hakkında da önemli bilgiler aktaran Başkan Şahin, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da sosyal sorumluluk projesi kapsamında TOBB’dan gelen öğrenci desteğine odamız bütçesinden de katkı yaparak taşımalı eğitim yapan 4 farklı okulda 800 öğrenciye eşofman yardımı yaptık” dedi.

Başkan Şahin ayrıca, Alanya’da Alışveriş Var projesi, dövizciler ve araç kiralama firmalarının temsilcileriyle yapılan toplantılar, EMITT Fuarı gibi konularda da meclis üyelerini bilgilendirdi.


ETİKET


Foto Galeri

ALTSO MECLİSİNDEN KAHRAMAN MEHMETÇİKE SAYGI DURUŞU