Foto Galeri

ALTSO ÜYELERİNE İNDİRİM MÜJDESİ

3510

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası ve CLK Akdeniz Elektrik arasında, ALTSO üyelerine ait ev ve iş yerlerine özel avantajlar sağlayan indirimli elektrik satış protokolü imzalandı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Daha önce üyelerimiz için indirim protokolü imzalamıştık ve üyelerimizin büyük bölümü bu indirimden faydalanmıştı. Bu yüzden indirim protokolünü yeniledik” dedi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), üyelerinin daha avantajlı elektrik kullanması için CLK Akdeniz Elektrik ile ‘İndirimli Elektrik Satış Protokolü’ne imza attı. Söz konusu indirimli tarifeden aylık 82 liranın üzerinde elektrik tüketen tüm üyeler yararlanabilecek. Oda üyelerine, aylık tükettikleri enerji miktarına göre indirim uygulanacak. İndirimlerden sadece üye iş yerleri değil üyelere ait meskenler de yararlanabilecek.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen protokol törenine, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, CLK Akdeniz Elektrik Pazarlama ve Satış Direktörü Ozan Emre Erol, CLK Akdeniz Elektrik Antalya Doğu Bölge Müdürü Niyazi İnce, ALTSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Mehmet Bacaksızoğlu ve ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Kaya katıldı.

ŞAHİN: “CLK BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Protokol töreninde konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “CLK üyelerimiz ve Alanya’mız için çok önemli. Geçmiş dönemde yani geçiş sürecinde bazı sıkıntılar oldu. Bizde çözüm önerilerimizi ilettik. CLK yetkilileri de yatırımları çok çabuk yaptılar. Şuanda çok ciddi bir sıkıntı yok. Yaşanan sıkıntılı dönemlerde CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal ve Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ Genel Müdürü Murat Yiğit’i Alanya’mıza davet ettik. Meclis toplantımızda onlara sıkıntıları anlattık. Yaşanan bürokratik sorunları anlattık. Onlar da mevzuat ve bütçeler çerçevesinde Alanya’mıza en iyi katkıyı yaptılar, yapmaya da devam ediyorlar” dedi.

ŞAHİN: “BÜTÜN KURUMLARLA KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ”

İmzalanan indirim protokolüyle ilgili de bilgiler veren Başkan Şahin, “Üyelerimiz için bugün iyi niyet protokolü yapacağız. Geçtiğimiz yıllarda bilindiği gibi bunu yapmıştık ve üyelerimiz ciddi indirimler almıştı. Bizde üyelerimiz bu indirimden faydalandığı için bu protokolü yeniliyoruz. Hep bahsettiğimiz gibi Alanya’mız için koordinasyon, uzlaşı ve birlik beraberlik içinde hizmet etmeye devam ediyoruz. Bütün kurumlarla koordineliyiz. Protokolümüzün Alanya’mıza uğurlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

DEĞERLİ: “166 MİLYON LİRALIK AVANAJ SAĞLADIK”

CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, “Bugüne kadar yaptığımız kampanyalar ile abonelerimize 166 milyon liralık avantaj sağladık. Attığımız bu imza ile ALTSO üyelerine de önemli oranda katkı sağlamış olacağız” dedi.
CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, serbest tüketici limitinin 2017 başından itibaren yıllık 2400 kWh’a indirildiğine işaret ederek, “Bugün çok önemli bir işbirliğine imza atmak üzere CLK Akdeniz Elektrik ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası olarak bir araya geldik. İmzaladığımız bu protokol ile ALTSO üyelerine özel bir indirim uyguladık. Bu işbirliği çerçevesinde birim fiyat indirimlerinin yanı sıra işyeri sigorta paketi, konut asistans hizmeti gibi yenilikçi opsiyonlar da sunuyor olacağız” dedi.

“CLK Akdeniz Elektrik olarak bugüne kadar yapılan kampanyalarla müşterilerimize 166 milyon lira fayda sağladık. ALTSO üyelerine de bu protokol ile önemli oranda katkı sağlamış olacağız” diyen Değerli, yeni serbest tüketici limiti ile birlikte hizmet kalitesi, deneyim ve bilgi birikiminin her zamankinden daha fazla önem taşıdığına dikkat çekti.

Değerli, “Bundan sonraki süreçte orta ve uzun vadede, ancak müşteri memnuniyetini ön planda tutan elektrik perakende satış şirketlerinin ayakta kalacağını söyleyebiliriz. Şirket olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sunacağımız yeni tarife ve hizmetlerde abonelerimizin ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulundurmaya ve başta ALTSO üyeleri olmak üzere tüm müşterilerimize değer katmaya devam edeceğiz. Bu anlamlı işbirliğinin başta ALTSO üyeleri olmak üzere, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim” değerlendirmesinde bulundu.


ETİKET


Foto Galeri

ALTSO ÜYELERİNE İNDİRİM MÜJDESİ