Foto Galeri

BAŞKAN ŞAHİN, GÜNDOĞMUŞ HALKININ DA YANINDA

1317

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Güzelbağ ve Bayır Mahallelerinden sonra yangından en çok zarar gören Gündoğmuş’da da yaraları bir nebze olsun sarmak için kolları sıvadı. Şahin Gündoğmuş’da önceki açtığı yiyecek içecek standında dün vatandaşlara ve yangın söndürme görevlilerine elleriyle ikramlarda bulundu. Şahin, “Ülkemizin her şehrinden gelen yangın söndürme ekiplerine minnetimizi göstermek ve onları motive etmek amacıyla elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Gündoğmuş’tan önce, Güzelbağ ve Bayır Mahalleleri’ne de giden Başkan Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Gündoğmuş’da ise Antalya Büyükşehir Belediye Afet Yönetim Merkezi’ni ziyaret ederek, hem devam eden yangınlar hakkında bilgi aldı, hem de mağdur vatandaşlara yönelik yapılacak çalışmaların planlanmasına katıldı.

ELLERİ İLE DAĞITTI

Gündoğmuş’da bir de yiyecek-içecek standı açarak bölge halkı tarafından takdir toplayan başkan Şahin, “Yangından en çok zarar gören Gündoğmuş’umuzda hem fedakar yangın söndürme görevlileri hem de mağdur olan vatandaşlarımız için yemek ve içecek standı açtık. Standımızda ülkemizin çeşitli şehirlerinden gelen fedakar yangın söndürme görevlisi arkadaşlarımıza onlara duyduğumuz minnetin göstergesi olarak ellerimizle köfte ve ayran ikram ettik. Bu zor günlerde Gündoğmuş‘un yanında olacağız” dedi.

ŞAHİN, AFET YÖNETİM MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Afet Yönetim Merkezi’ni de ziyaret eden Başkan Şahin, “Gündoğmuş’da fedakarca çalışan Antalya Büyükşehir Belediye Afet Yönetim Merkezimizi de ziyaret ettik. Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Demir, CHP ilçe Başkanı Coşkun Karadağ ve yönetim kurulu üyeleri ile durum değerlendirmesi yaptık. Yine bölgede incelemeler yapan Antalya Milletvekilimiz Sn Çetin Osman Budak ile de yaşanan son gelişmeler üzerine görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

BAŞKAN ŞAHİN TAKDİR TOPLADI

Geçtiğimiz hafta başlayan yangınların ardından bölge halkını bir an olsun yalnız bırakmayan Başkan Şahin’in, Yönetim Kurulu Üyelerini de yanına alarak hasar tespit çalışmasına katılması yangından etkilenen Güzelbağ, Bayır Mahalleleri ile Gündoğmuş halkı tarafından takdir topladı.
Foto Galeri

BAŞKAN ŞAHİN, GÜNDOĞMUŞ HALKININ DA YANINDA
BAŞKAN ŞAHİN, GÜNDOĞMUŞ HALKININ DA YANINDA