Foto Galeri

BAŞKAN ERDEM VE ALTSO HEYETİ ALMANYA’DA

266

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), ITB Berlin Turizm Fuarı’na iş gezisi düzenledi. Başkan Eray Erdem, “Alanya’mızın tanıtımı için Almanya’daki yerimizi aldık. ALTİD Başkanımız Burhan Sili, ALTAV Başkan Yardımcımız Mehmet Dahaoğlu ve Alanya’dan turizmci arkadaşlarımızın katılımıyla, fuarda Alanya’mız için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen ITB Turizm Fuarı’na, iş gezisi düzenleyen ALTSO, ALTAV ve ALTİD ile birlikte Alanya’yı tanıtıyor.

Fuarın ilk gününü değerlendiren ALTSO Başkanı Eray Erdem, “Yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz ve iş insanlarımızdan oluşan heyetimiz ile birlikte bugün açılışı gerçekleştirilen ITB Berlin Turizm Fuarı’nda yerimizi aldık.
Fuarda; Almanya pazarı üzerine önemli görüşmeler gerçekleştirip, MTS Globe Genel Müdürü Münci Karakaya, TAV Havaalanları Havacılık Planlama ve Pazarlama Koordinatörü Özge Küçükcan ve TAV Havaalanları Havacılık Pazarlama ve Planlama Müdürü Efe Buğra Çınar ile bir araya geldik.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımız Ersin Tatar, Antalya Milletvekilimiz Sururi Çorabatır, Ankara Ticaret Odası Başkanımız Gürsel Baran, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Ali Bahar ile de fikir alışverişinde bulunduğumuz fuarda; katılımcı ülkeden çok sayıda ziyaretçiyi de standımızda ağırladık.
Fuarda ayrıca; turizmci dostlarımız ve yabancı seyahat acentelerinin etkili isimleri ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk ”dedi.

ERDEM: “BAKANIMIZI AĞIRLADIK”

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u da Alanya standında ağırladıklarını ifade eden Başkan Erdem, “ITB Berlin Turizm Fuarı’nda yer alan Alanya standımızda Kültür ve Turizm Bakanımız Sn. Mehmet Nuri Ersoy’u da ağırladık. Sayın Bakanımızla 2024 turizm sezonu ve Almanya pazarı üzerine güzel bir sohbet gerçekleştirip, görüş ve önerilerini aldık.
Turizmin tüm paydaşlarının bir araya geldiği bu önemli organizasyonda Antalya ve Alanya ve tüm ülkemiz olarak işbirliği içerisinde olmaktan da ayrıca mutluyuz” diye konuştu.
Foto Galeri

BAŞKAN ERDEM VE ALTSO HEYETİ ALMANYA’DA
BAŞKAN ERDEM VE ALTSO HEYETİ ALMANYA’DA
BAŞKAN ERDEM VE ALTSO HEYETİ ALMANYA’DA
BAŞKAN ERDEM VE ALTSO HEYETİ ALMANYA’DA