Foto Galeri

BAŞKAN ŞAHİN’DEN VALİ YAZICI’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

441

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, Antalya Valisi Ersin Yazıcı’ya teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Şahin, “İş İnsanlarımızın ve turizm çalışanlarımızın her zaman yanında olan Sayın Valimize teşekkür ederim” dedi.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya’da ki esnafların sorunlarını çözüme kavuşturan Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret ederek, teşekkür etti.

Başkan Şahin, “Pandemi döneminin başından bu yana kendisine ilettiğimiz Alanya’mızın talep ve sorunları konusunda bizlere her türlü desteği veren Antalya Valimiz Sayın Ersin Yazıcı’ya teşekkür ziyaretinde bulunduk. Zincir marketlerin zorunlu temel ihtiyaçlar dışındaki reyonlarını açmaması ve semt pazarlarının açılması taleplerimizi gerek üst mercilere aktaran, gerekse kendi yetkisini kullanarak esnaflarımız yararına çözüme kavuşturan Sayın Valimize çok teşekkür ederim. Valimiz Ersin Yazıcı ile Tam Kapanma döneminin ardından gerçekleşecek normalleşme süreciyle ilgili olarak da fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakaladık. Sayın Valimize ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim. Her şey Alanya’mız için” dedi.
Foto Galeri