ÖGER “ALANYA” DEDİ

8577

ÖGER’DEN ALANYA’YA ÖZEL KATALOG

Öger Tour, ilk destinasyon kataloğunu  Alanya için yaptı. 50 bin  adet bastırılan kataloğun 18 sayfasında Alanya,  50 sayfasında da Alanya ve beldelerindeki tesisler tanıtılıyor.

Öger Tour Alanya Kontrat Müdürü Mevlüt Sertakar, Oda Başkanımız Kerim Taç ve Başkan Vekilimiz Hasan Tahsin Sipahioğlu’na Alanya için özel bastırdıkları, kataloğu tanıttı. Kataloğun, Öger tarafından yaptırılan ilk destinasyon  kataloğu olduğunun altını çizen Sertakar, ”Bu aynı zamanda bir tur operatörü tarafından Alanya için yapılan ilk katalog olma özelliğini de taşıyor” dedi.

ÖGER’in bugüne kadar ülke ya da bölge tanıtımına yönelik kataloglar yaptığını hatırlatan Sertakar, ilk kez bir destinasyon için katalog hazırladıklarını ve bu katalogda da Alanya’ya yer verdiklerini belirtti. Sertakar, ”Öger olarak pazarlamada destinasyonları ön plana çıkaracak bir anlayışa yöneldik. Çünkü insanlar, nereye tatile gideceğini ve burada neler göreceğini en ince detayına kadar bilmek istiyor. Bu nedenle destinasyonları, müşterilerimize tüm detayıyla tanıtmanın doğru olacağını düşündük. İlk olarak da Alanya’yı seçtik” diye konuştu. 
Öte yandan 50 bin  adet bastırılan kataloğun 18 sayfasında Alanya ile ilgili bilgilerin, 50 sayfasında da Alanya ve beldelerindeki tesislerin tanıtıldığı açıklandı.  Öger Tour Alanya Kontrat Müdürü Mevlüt Sertakar, geçen yıl Alanya’ya 140 bin turist getirdiklerini, bu yıl hedeflerinin Alanya için en az 150 bin turist olduğunu da sözlerine ekledi.

Oda Başkanımız Kerim Taç da, Alanya adına bir katalog hazırlanmasının kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Taç, ”İlk defa Alanya ilgili 2008 yaz kataloğu hazırlanmasından dolayı çok mutluyuz. Yer almaktan onur duyduğumuz Öger’in, ilk destinasyon kataloğuna her türlü desteği vermeye hazırız. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.