Foto Galeri

ŞAHİN TOBB GENEL KURULUNU DEĞERLENDİRDİ

4255

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve Genel Kurul Delegeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 73. Genel Kurulu’na katıldı.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile gerçekleşen toplantıyı değerlendiren Başkan Şahin, ülke ekonomisinin nabzının attığı genel kurulda Alanya’yı en iyi şekilde temsil ettiklerini söylerken, toplantının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Genel Kurula, ALTSO’nun TOBB Delegeleri Metin Atalay, Serdar Uygun, Mehmet Bacaksızoğlu, Ali Kamburoğlu, Celal Zafer, Hüseyin Sertgöz, Zafer Sönmez, Hakkı Uysal, Şevki Taç, Özcan Şafak Mavili, Fatma Taşpınar ve Genel Sekreter Erhan Akman  ile birlikte katılan Başkan Şahin başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım olmak üzere çok sayıda bakan, parti lideri ve ekonomiye yön veren kuruluşların temsilcileri ile verimli bir toplantı gerçekleştirildiğini söyledi.

Genel kurulda çok sayıda yetkili isim ile bir araya gelme imkanı bulduklarını da sözlerine ekleyen Şahin, “Bu tip organizasyonlarda ülkemizin yarınlarını inşa edecek konular masaya yatırılıyor. Büyüyen Türkiye için neler yapılabileceği istişare ediliyor. Ben genel kurul toplantımızın camiamız ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Arkadaşlarımız ile Alanya’mızı en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyorum” dedi.


ETİKET


Foto Galeri

ŞAHİN TOBB GENEL KURULUNU DEĞERLENDİRDİ