Foto Galeri

ŞAHİN’DEN BİR İLK DAHA

3462

Yoğun katılımla gerçekleşen 2017 Aralık ayı ALTSO olağan meclis toplantısında 2018 yılı gelir ve gider denk bütçesi 5 Milyon 450 TL Bin olarak kabul edildi. Göreve geldiği günden bu yana üye aidat ve kayıt ücretlerine zam yapmayan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in 2018 yılında da üye aidat ve kayıt ücretlerine zam yapmaması dikkat çekti. Böylece Şahin başkanlığındaki ALTSO 5 yıldır üye aidat ve kayıt ücretlerine zam yapmayarak Türkiye genelinde bir ilke daha imza atmış oldu.

ŞAHİN;”TECRÜBEMİZLE BAŞARDIK”

Konuya ilişkin değerlendirmesini yapan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, son yıllarda çeşitli krizlerden geçen bölge ekonomisi nedeniyle üyelere zam yapmayı hiç düşünmediklerini belirterek, “Asıl olan üyelerimizin menfaatleridir. Yaşanan ekonomik krizlerle mücadelede öncülük yaparak birbirinden önemli projeleri gerçekleştirdiğimiz bu dönemde 2018 yılı için de üyelerimize zam yapmadık. Girişimci yapımızla ve bütçe konusundaki tecrübemizle üyelerimize zam yapmadan da önemli projeleri hayata geçirebildiğimizi geride kalan 4 yılda göstermenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Meclis toplantısında gerçekleştirdikleri çok sayıdaki turizm, tarım ve üye odaklı projeler ile kalkınma projelerini anlatan Şahin, gelecek planları üzerine de değerlendirmelerde bulundu. Alanya’ya marka otellerin getirilmesi, yat limanı ve iskele değişimi gibi şehrin markasına değer katacak yeni projeleri bulunduğuna dikkat çeken Şahin, “Söz verdiğimiz projeleri 6 ay gibi kısa bir zaman diliminde gerçekleştirmemize rağmen boş durmadık. Tanıtımdan eğitime, eğitimden inşaat sektörüne, kalkınma projelerinden üye odaklı çalışmalara kadar faaliyetlerimiz ile şehrimize katkı yaptık. Bundan sonra da aynı hizmet aşkı ve şevki ile yolumuza devam edeceğiz.

ATALAY’DAN TEBRİK

Öte yandan çok sayıda projenin masaya yatırıldığı toplantıda üye kayıt ve aidatlarına 2018 yılında da zam yapmayan ALTSO Yönetimine üyelerden çok sayıda tebrik geldi. 2017 Gelir ve Gider bütçesinin yüzde 72’sinin gerçekleştiğine dikkat çeken Meclis Başkanı metin Atalay, “Yönetim kurulumuzun harcamaları beklenenden az tuttuğunu görüyoruz. Gelirlerdeki düşüş de üye aidatlarının tahsili ile ilgili. Sıkıntılı günlerden geçen üyelere herhangi bir takibat yapılmaması güzel. Yönetim kurulumuz üyelerini sıkıştırmamayı tercih ediyor. Umarız 2018 üyelerimiz için çok bereketli bir yıl olur. O zaman geçmişten gelen borçlarını da uygun imkanlar ile öderler. Hem yönetim kurulumuza hem de bütçe komisyonuna yaptıkları titiz çalışma nedeniyle teşekkür ederim” dedi.


ETİKET


Foto Galeri

ŞAHİN’DEN BİR İLK DAHA
ŞAHİN’DEN BİR İLK DAHA