Foto Galeri

SUNEXPRESS’DEN ŞAHİN’E ZİYARET

2583

Ocak ayında Alanya-Gazipaşa seferlerine başlaması beklenen SunExpress’in Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan ve Bölge Müdürü Murat Hatipoğlu başkanımız Mehmet Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette bölgemize yönelik ulaşım ağının genişletilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Görüşmede Turizmci Fahri Yiğit de hazır bulundu.

Başkanımız Şahin, özellikle Alanya’mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Mevlüt Cavusoğlu ‘nun önderliğinde büyük gelişme gösteren Alanya-Gazipaşa Havalimanının kapasitesinin arttırılması konusundaki görüş ve önerilerini sundu.

Başkanımız Şahin, “Ülke ekonomisine yılda 4.3 Milyar USD kazandıran Alanya’mızın ulaşımda hak ettiği yere gelmesi için ellerini taşın altına koymaya devam edeceklerini dile getirdi. SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan da başkanımız Şahin ile koordineli çalışacaklarını ifade etti

Başkanımız Şahin; ”Alanya’mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Sn Mevlüt Çavuşoğlu’nun önderliğinde; Odamız ve Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel işbirliğinde SunExpress uçuşlarının Ocak’ta başlaması için girişimlerimiz sürecek. Çalışmalarımız şimdiden Alanya’mız ve bölgemiz için hayırlı olsun” dedi.
Foto Galeri

SUNEXPRESS’DEN ŞAHİN’E ZİYARET