Foto Galeri

ALTSO’DAN PİLAV-KAVURMA İKRAMI

5105

Alanya Müftülüğü tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında 21 Nisan 2017 Cuma günü İskele Şelale Meydanı’nda tören düzenlendi. Törende, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda stant açarak vatandaşlara pilav-kavurma ikram etti.

Alanya İlçe Müftülüğü’nün organize ettiği Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri 21 Nisan 2017 Cuma günü 17.30’dan, 23.00’e kadar sürdü. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da etkinlikte stant açarak, vatandaşlara pilav-kavurma ikram etti.
Etkinlikte, ALTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Bacaksızoğlu, Yüksel Kaya ve Ünal Çintaş da ALTSO standında hazır bulunarak, ziyaretçilerle yakından ilgilendiler.

Alemlere rahmet Peygamber Efendimizin Kutlu Doğum Haftası sebebiyle düzenlenen organizasyonda ALTSO olarak yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Tüm halkımızın Kutlu Doğum Haftası’nı kutlarım. ALTSO Yönetimi olarak toplumumuzun değerlerine önem vermeyi kendimize ilke edindik. Bu anlayıştan hareketle de Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlarımıza pilav kavurma ikram edildi” dedi.
Foto Galeri

ALTSO’DAN PİLAV-KAVURMA İKRAMI
ALTSO’DAN PİLAV-KAVURMA İKRAMI