Dosyalar

ANTALYA DEVLET DESTEKLERİ ZİRVESİ HK.

92

Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifleriyle 4.Devlet Destekleri Zirvesi düzenlenmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından verilen destekler hakkında sağlıklı bilgi alınabilmesi amacıyla Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın girişimleriyle düzenlenen “Antalya Devlet Destekleri Zirvesi” 25 Eylül 2020 Cuma günü 10:00-18:30 saatleri arasında Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifleriyle webinar üzerinden gerçekleştirilecektir.

Etkinliğe Hazine ve Maliye Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı,  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, İŞKUR İl Müdürlüğü, KOSGEB, SGK  İl Müdürlüğü, TÜBİTAK, Türk Patent ve Marka Kurumu temsilcileri sunumları ile katılacaklardır.

Düzenlenecek özel İstişare Oturumu’nda ise Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu, gündemde yer alan önemli ekonomik konular hakkında değerlendirmelerde bulunacaklardır.

Webinar üzerinden gerçekleştirilecek olan 4.Antalya Devlet Destekleri Zirvesi detay programı ekte olup, katılmak isteyen üyelerimizin kayıt linkine https://atso.xyz/4ADDZ  bağlantısından erişim sağlayarak kayıt olmaları gerekmektedir.

Ek: Program

 EKLER

  • Ek: Program (384,70 KB)