Dosyalar

KOSGEB DESTEKLİ BOSNA HERSEK İŞ GEZİSİ DUYURUSU

2642

Odamız tarafından 14-17 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan %50 KOSGEB Destekli Bosna Hersek İş Gezisine kesin kayıt için son başvuru tarihi 19 Ocak 2018 Cuma’dır.

Resmi ziyaretler, görüşmeler ve toplantıların gerçekleştirileceği organizasyon ile amacımız, Avrupa pazarlarına yakın ve geçiş noktasında olan ve Türk vatandaşlarının vize muafiyetinin de bulunması ile avantaj teşkil eden ülkede ticaret ve yatırım yapmak isteyen firmalarımıza iş ve yatırım amaçlı Pazar araştırması yapma imkanı sunmaktır.

KOSGEB Destekli Yurtdışı İş Gezisi kapsamında düzenlenecek olan programın katılım bedeli; Antalya-İstanbul-Sarajevo-İstanbul-Antalya gidiş-dönüş uçak bileti, resmi kurum ziyaret organizasyonu, tüm transfer masrafları, rehberlik hizmetleri ve oda kahvaltı konaklamalar fiyata dahil, çift kişilik odada konaklamalarda kişi başı 609 Euro, tek kişilik konaklamalarda 659 Euro’dur. KOSGEB gereklerini yerine getiren katılımcılar, KOSGEB’ten firma başına program bedelinin yarısını (maximum 3.000 TL’ye kadarını) geri alabileceklerdir.

Henüz taslak aşamasında olan programın içeriği katılımcı firmaların sektörlerine göre oluşturulacaktır. KOSGEB Desteği’ne başvurulabilmesi için, gezinin konusu ile ilgili sektörlerde vergi kaydı bulunan ve faaliyet gösteren, KOSGEB veri tabanında kaydı güncel en az 10 firma şartı aranmakta olup, ilgilenen üyelerimizin 19 Ocak 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar ekte yer alan katılım formu ile birlikte program bedelini ödeyerek başvurmaları rica olunur.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

EK: Katılım Formu için tıklayınız

 

İrtibat:

Turizm, Dış İlişkiler ve Fuarlar Şubesi

Tel: 0242 5121697 / dahili 203 – 217 -220

Faks: 0242 5136907,

E-mail: turizm@altso.org.trEKLER

  • Ek-Katılım Formu (67,50 KB)