TOBB DİJİTALLEŞME SANAL FUARI

3448

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, COVID-19 pandemisi ile birlikte dijitalleşmenin daha da önem kazandığı, bu anlamda KOBİ ve girişimcilerimizin dijitalleşen yeni dünyaya uyum sağlamaları amacıyla TOBB organizasyonunda 26-27 Ocak 2021 tarihlerinde “TOBB Dijitalleşme Sanal Fuarı” gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Sanal fuar etkinlikleri kapsamında ülkemizin önde gelen yazılım, telekomünikasyon ve e-ticaret firmaları stand açarak KOBİ’lerin ihracata dayalı büyümeleri aşamasında ihtiyaç duyabilecekleri bilgiye erişmeleri, gerekli araçları tanımaları ve potansiyel işbirlikleri geliştirmeleri hedeflenmektedir.

Ayrıca iki gün sürecek webinarlar ile “yazılım”, “e-ticaret” ve “telekomünikasyon” sektörlerinde dijitalleşme ve bu sektörlere yönelik dijital dönüşüm örneklerinin katılımcılarla paylaşılacağı belirtilmektedir.

Tüm ziyaretçilere açık olan sanal fuar etkinliğinin uluslararası niteliği haiz olduğu ve yabancı ziyaretçilerin katılımına da açık olduğu ifade edilmektedir.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

Etkinlik tanıtım internet sitesi: www.tobb.org.tr/sanalfuar

Etkinlik kayıt sitesi: sanalfuar.tobb.org.tr