Foto Galeri

ALTSO 10 BİN KİŞİYE PİLAV-KAVURMA DAĞITTI

2788

ALTSO, KUTLU DOĞUM HAFTASINDA STAND AÇTI

Alanya Müftülüğü tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında 19 Nisan 2015 Pazar günü İskele Şelale Meydanı’nda tören düzenlendi. Törende, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, geçtiğimiz yıl gibi bu yılda stant açarak vatandaşlara pilav-kavurma dağıttı.

Alanya İlçe Müftülüğü’nün organize ettiği etkinlikler gün boyu sürdü. Peygamber Efendimiz Hz Muhammet’in(SAV) yaşamından kesitler sunuldu ve ilahiler okundu.
ALTSO, Kutlu Doğum Haftası için İskele Şelale Meydanı’nda düzenlenen organizasyonda stant açarak, 10 bin kişiye pilav kavurma dağıttı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, vatandaşlara ikram olarak pilav kavurma dağıttıklarına dikkat çekerek, standı ziyaret edenlere teşekkür etti. Başkan Şahin ayrıca yönetim olarak milli ve manevi değerlere önem vermeyi ilke edindiklerini belirterek “Tüm halkımızın Kutlu Doğum Haftası’nı kutlarım. ALTSO Yönetimi olarak toplumumuzun değerlerine önem vermeyi kendimize ilke edindik. Bu anlayıştan hareketle de Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında burada vatandaşlarımıza pilav kavurma dağıttık” dedi.

Şahin, ayrıca pilav kavurma ikramı boyunca stanttan ayrılmayarak, vatandaşlarla ilgilendi.
ALTSO Yönetim Kurulu da etkinlikte hazır bulunarak, ziyaretçilerle yakından ilgilendiler.
MUSİKİ KONSERİ VERİLDİ

İskele Meydanı’ndaki programda, Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından, Alanya İlçe Müftülüğü Musiki Korosu tarafından TürkTasavvuf Musikisi Konseri verildi. Programın yapıldığı alanda stant açan dernekler tarafından vatandaşlara İslamiyet konulu dergi, kitap gibi ürünler de dağıtıldı.
Foto Galeri

ALTSO 10 BİN KİŞİYE PİLAV-KAVURMA DAĞITTI