Foto Galeri

BAKANLIK YETKİLİLERİ TAŞIMA SÖKTÖRÜNÜ BİLGİLENDİRDİ

4166

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan gelen yetkililer, ALTSO’ya üye transfer firmalarının temsilcileriyle ALTSO Meclis Salonu’nda bir araya geldi. Toplantıda,  bakanlık yetkilileri taşıma sektörünü bilgilendirdi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 6. Bölge Müdürlüğü Denetleme Şube Müdürü Zeki Dadaş ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 6. Bölge Müdürlüğü Yolcu Şube Müdürü Mümin Gündoğdu, ALTSO’ya üye transfer firmalarının temsilcileriyle bir araya geldi. Sektör sorunlarının görüşüldüğü toplantıda, bakanlık yetkilileri sektör temsilcilerini bilgilendirdi.

Toplantıda konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, son günlerde taşıma sektöründe yaşanan sıkıntıların giderilmesi konusunda bu toplantıyı düzenlediklerini ifade etti. Alanya’yı ilgilendiren her türlü sorunun çözümü konusunda ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade eden Başkan Şahin, “Taşıma sektöründe son günlerde bazı sorunlar olmuştu.  Yasaların izin verdiği ölçüde arkadaşlarımızın sorunlarının çözümü konusunda elimizden gelen desteği veriyoruz. Bugün de arkadaşlarımız bakanlık yetkilileriyle görüştüler. Bakanlıktan gelen müdürlerimiz sektör temsilcilerimizi bilgilendirdi. Sektörün sorunları görüşüldü ” dedi.


ETİKET


Foto Galeri

BAKANLIK YETKİLİLERİ TAŞIMA SÖKTÖRÜNÜ BİLGİLENDİRDİ