Foto Galeri

SANAYİ SİTESİ GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

4072

ALTSO İmalatçılar  Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin 2016 Yılı Olağan Genel Kurulu 21 Haziran 2017 Çarşamba günü saat 11.30’da gerçekleştirildi.
ALTSO Başkanı Mehmet şahin toplantıda kooperatifle ilgili gelinen son noktayı üyelerle paylaştı.

Akın Tabaklar’ın Divan Başkanlığı’nı, Hüseyin Alataş’ın Katip Üyeliği yürüttüğü genel kurulda söz alan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, kooperatifin tarihsel sürecinden bahsetti. Başkan Şahin, “Uzun zamandır proje halinde olan ama bir türlü ilerleme kaydedilemeyen sanayi sitesi konusunda göreve geldiğimiz 2013 Haziran ayından beri çok önemli adımlar attık. Sürecin takipçisi olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

ŞAHİN: “ALANYA’MIZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ PROJELER”

Maliye Bakanlığı’nın satış için onayı verdiğine dikkat çeken Başkan Şahin, sürecin takipçisi olduklarını söyledi. Başkan Şahin, “Allah’ıma çok şükür verdiğimiz sözleri göreve geldiğimiz ilk 6 ay içerisinde gerçekleştirdik. Ama daha sonra sözlerimizi tuttuk, işimiz bitti demedik. ALTSO Meslek Yüksekokulu, Türkler Toptancı Hali gibi önemli projelere imza attık. Halin projesini bedava çizdirdik. Komisyoncu arkadaşlarımızla uzlaşarak bu projeyi hayata geçirdik. 50-60 toplantı yaptık. Şimdi sanayi sitesi projesinde de aynı şekilde kooperatif başkanımız Mahmut Köse ve yönetimiyle sık sık bir araya gelerek, uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Alanya’mızın marka değerini yükseltebilmek için bu çalışmaların hepsi gerekliydi. Sanayi sitesi de aynı şekilde, Alanya’mızın marka değeri için çok önemli. Biz bunu gittik Ankara’ya anlattık. Alanya’mız için bu proje önemli dedik. Sağolsun Alanya’mız yararına yapılan her projede olduğu gibi bu projemizde de Alanya’mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu önderliğinde onun destekleriyle projemiz hızlı bir şekilde hayata geçiyor. Rabbimin izniyle burayı en kısa sürede bitireceğiz” dedi.

Alanya’da yaşanan hızlı gelişim sürecinde imalatçı firmaların şehrin içerisinde sıkışıp kaldığına da değinen Başkan Şahin, “İmalatçı firmalar şehir merkezinde sıkışıp kalınca, sektörün sağlıklı bir büyüme yaşamasının önündeki en büyük engel olarak karşımıza çıktı. Bununla beraber imalatçı firmaların şehir içinde varlıklarını sürdürmesi çevresel sorunları da beraberinde getirmiştir. İnşallah projemiz hayata geçtiği zaman yaşanan bu sorunlar da ortadan kalkacak” dedi.

Başkan Şahin, konuşmasının son kısmında da projeye büyük katkıları olan Şehir Plancısı ve Meclis Üyesi Erkan Demirci’ye ve kooperatif yöneticilerine teşekkür etti. Toplantıda söz alan üyeler de yaptıkları başarılı çalışmalar nedeniyle ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve Kooparatif Yönetimine teşekkür ettiler.

Başkan Şahin’in konuşmasının ardından gündem maddelerine geçilirken, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporları, Denetim Kurulu Faaliyet Raporları genel kurulda, oy birliğiyle kabul edildi.

Genel Kurul sonrası, kooperatif üyeleri ALTSO Hizmet Binası önünde toplu fotoğraf çektirdi. Başkan Şahin de, Kadir Gecesi münasebetiyle üyelere kandil simidi ikram ederek, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’nin hayırlara vesile olmasını temenni etti.


ETİKET


Foto Galeri

SANAYİ SİTESİ GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
SANAYİ SİTESİ GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
SANAYİ SİTESİ GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
SANAYİ SİTESİ GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ