Foto Galeri

BAŞKAN ERDEM: “ANKARA’DA ULAŞIM SORUNUNU DİLE GETİRDİK”

667

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Ağustos ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Başkan Eray Erdem, Alanya’nın sorunlarının çözümü için Ankara çıkarması yaptıklarını belirterek, “Alanya’mızın ulaşım sorunu başta olmak üzere, çözüm bekleyen tüm sorunlarını bir kez daha Ankara’ya taşıdık. Bu sorunların çözümü noktasında takipçi olmaya, elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz” dedi.

ALTSO’nun Ağustos ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Mehmet Kural başkanlığında, Yönetim ve Meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan ALTSO Başkanı Eray Erdem, Ankara ziyaretleri, Türkiye Ekonomi Şurası, ALTSO tarafından düzenlenen seminerler, eğitim çalışmaları ve komite toplantıları başta olmak üzere ALTSO Yönetim Kurulu Faaliyetleriyle ilgili olarak meclis üyelerini bilgilendirdi.

ERDEM: “ULAŞIM SORUNUNU DİLE GETİRDİK”

TOBB ev sahipliğinde Ankara’da düzenlenen çok sayıda bakanın yer aldığı Türkiye Ekonomi Şurası’nda söz alarak Alanya’nın sorunlarını dile getirdiğini belirten Başkan Erdem, “Alanya-Gazipaşa Havalimanı’nın kapasitesinin arttırılması, Antalya-Alanya arası yeni çevre yolu ve raylı sistem yapılması ve ikametgâh sorununu gibi acil çözüm bekleyen konuları Ankara’da gündeme getirerek, destek istedik” dedi.

Başkan Erdem, Ankara ziyaretleri kapsamında İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu ve Antalya Milletvekili Sayın Sururi Çorabatır’ı da ziyaret ettiklerini belirterek, Alanya’nın sorunlarının çözümü konusunda destek istediklerini ifade etti.

Başkan Erdem ayrıca, ALTSO tarafından düzenlenen seminerler, protokol üyelerine gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretleri, komite toplantıları gibi konularda da meclis üyelerine bilgiler aktararak, görüş ve önerilerini aldı.
Foto Galeri

BAŞKAN ERDEM: “ANKARA’DA ULAŞIM SORUNUNU DİLE GETİRDİK”
BAŞKAN ERDEM: “ANKARA’DA ULAŞIM SORUNUNU DİLE GETİRDİK”