Foto Galeri

ALTİD’DEN BAŞKAN ERDEM’E ZİYARET

477

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili ve yönetim kurulu üyeleri, ALTSO Başkanı Eray Erdem’i ziyaret etti.

Ziyarette, turizmin sezonuna ilişkin değerlendirmelerde başta olmak üzere Alanya’nın çözüm bekleyen konuları değerlendirildi.

ALTİD’in ziyaretini değerlendiren ALTSO Başkanı Eray Erdem şunları söyledi: “ALTİD Başkanımız Burhan Sili ve yönetimi ile odamızda bir araya geldik. Başta gündemdeki Alanya – Antalya arası Otoyol Projesi, Gazipaşa Havalimanı’nın kapasitesinin arttırılması ve Alanya’mızdaki Arıtma Tesislerinde yaşanan sorunlar olmak üzere turizme ilişkin konularda kapsamlı değerlendirmelerde bulunduk.

Görüşmede ayrıca son dönemlerine girdiğimiz 2023 turizm sezonuyla ilgili değerlendirmeler yapıp, Alanya turizminin 12 aya yayılması, turizmden daha fazla gelir elde edilmesi ve işbirliği yaptığımız çalışmalarla ilgili de fikir alışverişinde bulunduk.

Değerli Başkanımız Burhan Sili’ye ve kıymetli yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Alanya’mız için her kurum ve kuruluşla çalışmalarımız önümüzdeki süreçte de devam edecek.”

ALTİD Başkanı Burhan Sili ise Başkan Erdem’e nazik ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek, “Eray başkanımızla bir araya gelerek turizm sezonunu değerlendirdik. Alanya’mızda turizm anlamında yapılması gerekenlerle ilgili de fikir alışverişinde bulunup, işbirliği çalışmalarını gözden geçirdik” dedi.
Foto Galeri