Foto Galeri

BAŞKAN ERDEM’DEN ANLAMLI ZİYARET

555

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Alanya’da ağırlanan depremzedeleri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.
ALTSO Tiyatro Kulübü oyuncuları da deprem mağduru çocuklara ‘Afacan Alican’ isimli tiyatro oyununu sahnelerken, Başkan Erdem: “Tiyatro oyunumuzla yaşadıkları acıyı unutup, tebessüm eden evlatlarımızın mutluluğuyla bizler de mutlu olduk” dedi.

‘Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın her zaman yanındayız’ diyen Başkan Erdem, “Yaşadığımız büyük felaketin ardından, yurtlarını bırakıp Alanya’mıza gelmek zorunda kalan depremzedelerimizi, ALTSO Tiyatro Kulübü oyuncularımız ile birlikte ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Alanya’mızda misafir ettiğimiz deprem mağduru kıymetli çocuklarımıza da ALTSO Tiyatro Kulübü oyuncularımız ‘Afacan Alican’ isimli oyunlarını sahnelediler.

Oyunumuzu çok beğenen ve yaşadıkları acıları bir an olsun unutup, tebessüm eden değerli evlatlarımızın, mutluluğundan bizler de mutlu olduk.

Alanya’mızda ağırladığımız deprem mağduru çocuklarımızı kaldıkları otellerde bundan sonra da ziyaret ederek, ‘Afacan Alican’ isimli oyunu sahnelemeye devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı evlatlarımızın yaşadıkları travmayı en kısa sürede atlatabilmeleri için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Foto Galeri

BAŞKAN ERDEM’DEN ANLAMLI ZİYARET
BAŞKAN ERDEM’DEN ANLAMLI ZİYARET
BAŞKAN ERDEM’DEN ANLAMLI ZİYARET