Foto Galeri

KADIN FUTBOLUNA ERDEM’DEN DESTEK

373

İçişleri Bakanlığı Projesi kapsamında; ALTSO sponsorluğunda ve Alanya Jandarma Komutanı Yarbay Engin Burak Mindivanlı öncülüğünde Alanya’ya gelerek kamp yapan Yüksekova Belediyespor Kadın Futbol Takımını Kaykamam Ürkmezer ve Başkan Erdem ziyaret ederek, başarılar dilediler.  Futbol takımına sponsor olan ALTSO Başkanı Eray Erdem, hem kadınlarımızın toplumda daha fazla söz sahibi olabilmesi hem de ülkemizdeki dayanışma kültürüne katkı yapmak istediklerini söyledi.

ÜRKMEZER: “BAŞKANIMIZ OTELİNDE AĞIRLAYACAK”

İçişleri Bakanlığı’nın projesine sponsor olan ALTSO Başkanı Eray Erdem’e teşekkür eden Kaymakam Ürkmezer, “Yüksekova Belediyespor Kadın Futbol Takımını Alanya’mızda ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. ALTSO Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz sağolsunlar ev sahipliği yaptılar. Başkanımıza ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz. Komutanımıza ve tüm ekip arkadaşlarına da teşekkür ediyorum. Alanya-Yüksekova arasında gönül köprüsü oluşturuyoruz.
Ayrıca Ticaret Odası Başkanımıza bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Kadın futbol takımımızı Nisan ayında otelinde misafir edip, 2. Etap Kamp programına ev sahipliği yapacak” dedi.

ERDEM: “NİSAN AYINDA BİR KEZ DAHA ALANYA’MIZDA AĞIRLAYACAĞIZ”

ALTSO Başkanı Eray Erdem ise böyle güzel bir organizasyona sponsor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Odamızın sponsorluğunda; Alanya Jandarma Komutanımız Yarbay Engin Burak Mindivanlı öncülüğünde Alanya’mıza gelerek kampa giren Yüksekova Belediyespor Kadın Futbol Takımını, Alanya Kaymakamımız  Dr Fatih Ürkmezer ile birlikte antrenman sahasında ziyaret ettik. Kaymakamımız Sn Ürkmezer ve Jandarma Komutanımız Sayın Mindivanlı ile sporcu ve teknik heyete moral verip, başarılar diledik. Kadının insan hayatındaki öneminin farkındayız ve kadınlarımızın yaptıkları her işte başarılı olmaları için elimizden gelen desteği vereceğiz.
Bu düşüncelerden hareketle Kadın Futbol takımımızın Güzel Alanya’mızda yaptığı kampın kendileri için hayırlı olmasını temenni ederim.
İnşallah bu önemli takımımızı Nisan ayında da bir kez daha Alanya’mızda ağırlayacağız.
Ben bu güzel organizasyondaki emekleri için Sn Kaymakamımız Dr Fatih Ürkmezer ve Jandarma Komutanımız Engin Burak Mindivanlı’ya teşekkür ederim” diye konuştu

YARBAY MİNDİVANLI’DAN BAŞKAN ERDEM’E TEŞEKKÜR

Alanya Jandarma Komutanı Yarbay Engin Burak Mindivanlı ise sponsorluğundan dolayı Başkan Erdem’e teşekkür ederek, “Bu gençlerimizin gözlerindeki ışıltıyı ben gördüm. Onların mutluluğundan hepimiz mutlu olduk. Ben bir kez daha hem şimdiki kamp, hem de Nisan ayındaki kamptan dolayı ALTSO Başkanımız Eray Erdem’e teşekkür ederim” dedi.

 

 

 
Foto Galeri

KADIN FUTBOLUNA ERDEM’DEN DESTEK
KADIN FUTBOLUNA ERDEM’DEN DESTEK