Foto Galeri

LONDRA’DA BİR ARAYA GELDİLER

471

Londra Turizm Fuarı nedeniyle temaslarını sürdüren Alanya Heyeti bugün Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya gelerek Alanya’yı konuştular.

Kaymakam Fatih Ürkmezer, ALTSO Başkanı Eray Erdem, ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ve Konaklı Otelciler Birliği Başkanı Ali Orkan, Bakan Danışmanı Dr Ali Ercan ile birlikte turizm sezonunu değerlendirdi.

ERDEM TALEPLERİ SUNDU

ALTSO Başkanı Eray Erdem burada son günlerin gündemdeki en önemli konularından olan yabancılara ikamet izni ile ilgili yaşanan gelişmeleri aktarıp sektörün acil çözüm bekleyen taleplerini iletti.

Kaymakam Ürkmezer Başkanlığındaki Alanya Heyeti Ulaşım başta olmak üzere Alanya’nın ekonomisine yön veren sektörlerin taleplerini de Bakan Ersoy’a ilettiler.

Türkiye standını da birlikte gezerek değerlendirmede bulunan Bakan Ersoy ve Alanya Heyeti fuara katılan Türk firmalarının stantlarına da ziyarette bulundular.

Bilindiği üzere ALTSO Başkanı Eray Erdem fuardan birkaç gün önce ALTSO meclis üyeleri ve iş insanları ile Londra’da çok sayıda ziyaretlerde bulunmuşlardı.
Foto Galeri