Foto Galeri

ŞAHİN ALANYA’NIN TALEPLERİNİ İLETTİ

1516

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Antalya Valisi Ersin Yazıcı başkanlığında; Antalya genelinde Kaymakamlar, Belediye Başkanları ve Emniyet Müdürlerinin katılımıyla video konferans yöntemi ile gerçekleşen “Pandemi Değerlendirme Toplantısına” katıldı.

Vali Yazıcı, toplantıda ilçeler arasında ilk sözü ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e vererek, Alanya’ya verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Toplantıda bölgemizdeki son vaka sayıları, devam eden kontrollü normalleşme süreci ve alınması gereken tedbirler konusunda ayrıntılı bilgiler verildi.

Vali Yazıcı’nın talebi üzerine söz alan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’de turizmde pandemi dönemi kaybının ekonomik olarak Alanya’mızda yüzde 85’e vardığına dikkat çekti.

Kaymakamlık bünyesinde oluşturulan filyasyon ekibine ALTSO’dan da personel vererek salgının önlenmesi konusundaki çalışmalara da destek verdiklerini hatırlatan Şahin, “Sağlık tedbirlerine paralel olarak turizm sektöründeki işletmeler ve çalışanlarının daha fazla desteklenmesi başta olmak üzere Alanya’mızın güncellenen taleplerini ve bu taleplere ilişkin çözüm önerilerimizi ilettik” diye konuştu.
Foto Galeri

ŞAHİN ALANYA’NIN TALEPLERİNİ İLETTİ