Foto Galeri

ŞAHİN’DEN GAZİLERE ANLAMLI ZİYARET

933

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin 19 Eylül Gaziler Günü öncesi Türkiye Muharip Gaziler Derneği Alanya Temsilciliğini ziyaret etti.
ALTSO Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Şahin’i Türkiye Muharip Gaziler Derneği Alanya Temsilcisi Abdullah Yılmaz ve dernek üyeleri karşıladı. Başkan Şahin burada Gazilere İstiklal Marşı’nın kabulünün 100’üncü yılı anısına bastırdığı istiklal marşı tablolarından hediye etti.

Duygusal sahnelerin yaşandığı ziyarette başkan Şahin’in her zaman yanlarında ve destekçileri olduğuna değinen Türkiye Muharip Gaziler Derneği Alanya Temsilcisi Abdullah Yılmaz, “ Başkanımdan Allah razı olsun. Kendisine hayırlı ve uzun bir ömür dilerim. Hem ziyaretinden hem de bizlere armağan ettiği Aziz Milletimiz için büyük anlam taşıyan İstiklal Marşı Tabloları için teşekkür ederiz. Tüm üyelerimize bu tabloları dağıtacağız ve bu tabloları baş köşeye koyacağız” dedi.

ŞAHİN; “GAZİ VE ŞEHİTLERİMİZİN HAKKINI NE YAPARSAK YAPALIM ÖDEYEMEYİZ”

Ziyaret anısına açıklama yapan Başkan Şahin de; “19 Eylül Pazar Günü Kutlayacağımız Gaziler Günü öncesinde hayatını bu vatan için feda etmekten çekinmeyen; Şehitlerimizin kanıyla sulanmış bu kutsal topraklar için gözlerini kırpmadan bedel ödeyen Kahraman Gazilerimizi yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ziyaret ettik. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Alanya Temsilcisi Abdullah Yılmaz ve beraberindeki tüm kahraman Gazilerimiz ile birlikte olmaktan onur duyduk. Kendilerine İstiklal Marşı tablolarımızdan hediye ettik. Emir ve görüşlerini aldık, tecrübelerinden yararlandık. Rabbim bu vatanı bizlere vatan yapan tüm kahraman Gazilerimizden razı olsun. Hayatta olmayan Kahraman Gazi ve Aziz Şehitlerimizi bir kez daha Rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.
Foto Galeri

ŞAHİN’DEN GAZİLERE ANLAMLI ZİYARET
ŞAHİN’DEN GAZİLERE ANLAMLI ZİYARET
ŞAHİN’DEN GAZİLERE ANLAMLI ZİYARET