Foto Galeri

ALTSO’NUN WEB SİTESİ YENİLENDİ

5120

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın web sitesi yenilendi. Yenilenen yüzüyle yayına giren www.altso.org.tr ‘nin tanıtım toplantısı ALTSO Yönetim Kurulu Salonu’nda gerçekleştirildi. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin oda üyeleri ile daha yakın olmak izin tüm kanalları sonuna kadar kullanma gayreti içindeyiz” dedi.

Tanıtım toplantısında açıklamalarda bulunan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, yeni web sitesinin her yönüyle günümüz teknolojisine uygun, kolay kullanabilir,  üye odaklı bir anlayışla hazırlandığını söyledi.

Göreve geldikleri günden bu yana üye odaklı hizmet anlayışını prensip edindiklerini aktaran Başkan Şahin, “Amacımız odamızın tüm faaliyet ve hizmetlerinden üyelerimizin daha çabuk bilgi sahibi olmak kaydıyla yararlanabilmeleri yönündedir.  Göreve geldiğimiz 2013 Haziran ayından bu yana özellikle daha önce kullanılmayan sosyal medyayı etkin biçimde kullanmaya başlamıştık. Yine ALTSO Dergi vasıtasıyla üyelerimize ulaşmaya devam ettik Bununla beraber üyelerimizle sürekli istişare toplantıları kahvaltılı toplantı başta olmak üzere gerek komite başkanlarıyla gerek genişletilmiş komite üyelerimizin sorunlarını güncelledik. Her gelen gün yeni ihtiyaçları da yanında getiriyor. ALTSO yönetimi olarak bunun bilincindeyiz. Arkadaşlarımızla sürekli neler üretebiliriz, nerde sıkıntı varsa oraya parmak basmaya devam ediyoruz. Geçmişte de ALTSO lokomotifti. Bugün de lokomotif olmaya devam ediyor” dedi.

ŞAHİN, “SON TEKNOLOJİYE UYGUN”

Yeni web sitesinin son teknolojiye uygun olduğuna vurgu yapan Başkan Şahin, “En son teknik gelişmeler göz önüne alınarak odamız resmi web sitesini de güncelledik, yeniledik.  Gerek PC gerek İpad gerek Apple ve Android olsun tüm uygulamalara uygun bir yapı kurduk. Üyelerimize anında bilgi gönderebileceğiz. Kısacası üyelerimize ulaşmak için her kanalı etkin biçimde kullanma gayreti içindeyiz. Bu kanalları kullanırken üyelerimizin de bizlere anında ulaşabilmesine imkan tanıyoruz. Hedefimiz mümkün olduğunca her üyemize ulaşabilmek, onların fikirlerini almak. Her zaman diyoruz; amacımız koordinasyonlu, uzlaşıcı birlik ve beraberlik içinde Alanya’mıza hizmet etmek. Yeni sitemiz üyelerimiz ve Alanya’mıza hayırlı olsun” dedi.

Şahin son olarak sine vizyon eşliğinde yeni web sitesinin teknik özellikleri konusunda basın mensuplarını bilgilendirdi.

TANITIMA DİKKAT ÇEKTİ

Toplantıda Başkan Şahin Alanya’nın tanıtımına yönelik gerçekleşen faaliyetlere de  dikkat çekti. Rus medya Forumunun Alanya’nın imajına çok önemli katkılar yaptığına da değinen Şahin,”Tüm kanallardan Alanya’mızın güvenli ve hayranlık uyandıran bir turizm merkezi olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Turizmdeki rakiplerimiz bölgemizi Suriye’ye’sınır gibi göstermeye çalışıyor. Buna karşın biz de alternatif çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“Önümüzdeki hafta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) genel kuruluna katılmak üzere delegelerimiz ve Meclis Başkanımızla Ankara’ya hareket edeceğiz” diyen Şahin ayrıca; “ TOBB’un mali genel kurulu gerçekleştirilecek. Buna katılacağız. Genel kuruldan sonra bazı ziyaretler de planlıyoruz. İnşallah tanıtımı birlik beraberlik çerçevesinde en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz.” dedi.


ETİKET


Foto Galeri

ALTSO’NUN WEB SİTESİ YENİLENDİ