Foto Galeri

ALTSO’NUN EĞİTİMLERİ HIZ KESMİYOR

359

ERDEM: “EĞİTİM ÇALIŞMALARINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

Üyelerinin ve halkımızın mesleki gelişimlerine katkı sunmayı hedef edinen ve bu kapsamda çok sayıda eğitim gerçekleştiren ALTSO’nun turizm sektörüne yönelik eğitimleri de hız kesmeden devam ediyor. Eğitim sınıflarını ziyaret eden Başkan Erdem, “Üyelerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda farklı sektörlerle ilgili mesleki eğitimler düzenliyoruz” dedi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliğinde düzenlediği Ön Büro ve Kat Hizmetleri eğitimleri başladı. Bakanlık uzmanları tarafından verilen eğitimler yaklaşık bir hafta sürecek.

‘EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDECEK’

Bugün başlayan eğitim sınıflarını ziyaret eden Başkan Erdem, kalifiye personel sorununa dikkat çekerek, eğitimin önemine değindi.
ALTSO üyelerinden gelen talepler doğrultusunda eğitimler düzenlediklerini belirten Başkan Erdem, “Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliğinde düzenlediğimiz bakanlık onaylı ön büro ve kat hizmetleri eğitimlerimiz başladı. Yaklaşık bir hafta sürecek. Bölgemizde ve ülkemizde ciddi anlamda kalifiye personel sorunu yaşıyoruz. Bu anlamda da bu sorunu aşabilmek için bu tür eğitimler düzenlemeyi çok önemsiyoruz” diye konuştu.

Başkan Erdem, her sektöre yönelik eğitimlerin önümüzdeki süreçte de devam edeceğini belirterek, ALTSO Eğitim Şube’de eğitimlere yönelik talep topladıklarını da ifade etti.
Foto Galeri

ALTSO’NUN EĞİTİMLERİ HIZ KESMİYOR
ALTSO’NUN EĞİTİMLERİ HIZ KESMİYOR