Foto Galeri

YEŞİL SANAYİ DESTEK PROGRAMI ALTSO’DA ANLATILDI

301

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ve KOSGEB iş birliğinde Yeşil Sanayi Destek Programı bilgilendirme toplantısı ALTSO ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Başkan Erdem, “Açıklanan destekler çok güzel ama kapsamının daha da genişletilmesini talep ediyoruz” dedi.

ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminere, ALTSO Başkanı Eray Erdem’in yanı sıra KOSGEB İl Müdürü Dr İbrahim Uğur Erkış ve çok sayıda kişi katıldı.

BAŞKAN ERDEM: “DESTEKLERİN KAPSAMI GENİŞLETİLMELİ”

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren ALTSO Başkanı Eray Erdem, yeni açıklanan programda üst limitin 14 milyon TL olduğuna vurgu yaparak, bu programı iş dünyası olarak olumlu bulduklarını söyledi.

Başkan Erdem, açıklanan desteklerin kapsamının da genişletilmesi gerektiğine dikkat çekerek, “Yeni girişimcilik destek limitlerinin de artmasını umut ediyoruz. Açıklanan desteklerin sektörel anlamda çeşitlendirilmesi ile girişimcilik destek limitleri ile ilgili talebimizi buradan bir kez daha dile getiriyoruz“ dedi.
Başkan Erdem, KOSGEB aracılığıyla yurt dışı iş gezileri de düzenlediklerini ifade ederek, bundan sonraki süreçte de KOSGEB ile uyumlu şekilde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

ERKIŞ SUNUM YAPTI

Başkan Erdem’in konuşmasının ardından KOSGEB İl Müdürü Dr İbrahim Uğur Erkış Yeşil Sanayi Destek Programı sunumunu gerçekleştirdi.

Müdür Erkış, konuşmasında ALTSO ile iş birliği içerisinde çalıştıklarını ifade ederek, KOBİ’lerin Güneş Enerjisi Yatırımlarının Desteklenmesi ve Sanayide Temiz ve Döngüsel Ekonomi programlarının ayrıntılarını katılımcılarla paylaştı.
Foto Galeri

YEŞİL SANAYİ DESTEK PROGRAMI ALTSO’DA ANLATILDI
YEŞİL SANAYİ DESTEK PROGRAMI ALTSO’DA ANLATILDI